עליות בפתיחת שבוע המסחר בארה”ב

ברקע המשך דיווחים על פתרון לווירוס הקורונה. הבוקר דיווחה אסטרהזנקה עם שותפתה אוניברסיטת אוקספורד, על הצלחה של 62% - 90% של החיסון, כתלות במינון

חדשות ספונסר 23/11/2020 17:00

א+א-

וול סטריט פותחת את שבוע המסחר בעליות שערים קלות על רקע המשך דיווחים על פתרון לוירוס הקורונה. הבוקר דיווחה אסטרהזנקה יחד עם שותפתה אוניברסיטת אוקספורד על הצלחה שנעה בין 62-90 אחוז באפקטיביות של החיסון (תלוי ברמת המינון).

 

השווקים מגיעים אחרי שבוע הפכפך בסופו ירדו מדדי האס אנד פי והדאו ג’ונס קלות ואילו מדד הנאסד"ק עלה. השבוע יתקיים מסחר חלקי בבורסות ארה"ב ביום חמישי לא יתקיים מסחר לרגל חג ההודיה ובשישי יתקיים מסחר מקוצר עד השעה 20:00 שעון ישראל.

 

בורסות אירופה נסחרות בעליות שערים, הדקס והקאק מתחזקים ב-0.4% ואילו בריטניה נסחרת ללא שינוי ובנטייה לירידה קלה. חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה למחיר של 43 דולר, מחיר אונקיית זהב יורדת לרמה של 1867 דולרים.

 

מניות בכותרות

רג’נרון פארמה (REGN) עולה 3% במסחר המוקדם לאחר שקבלה אישור חירום מה FDA עבור קוקטייל תרופות המטפל בחולי קורונה. קוקטייל התרופות הוא לחולים קלים שהסיכון שלהם להגיע לסכנת חיים גבוה.

 

בואינג (BA) - מטוס המקס 737 בטיחותי לטיסה כך על פי בכיר בארגון התעופה האירופאי. דבריו הובאו בכנס תעופה בפריס, בו אמר שהמגבלות על המטוס המקורקע יפוגו בינואר.

 

רוקו (ROKU) קבלה העלאת המלצה למחיר יעד מנידהם למחיר של 315 דולר מ- 255 דולר.

 

פייזר (PFE) צפויה לקבל אישור לחיסון קורונה בבריטניה עוד השבוע, כך על פי עיתון הטלגרף. בארה"ב לעומת זאת יתכנס ה- FDA לדיון בנושא רק ב-10 לדצמבר.

 

פוטלוקר (FL) קבלה הורדת המלצה מנייטרלי לתשואת חסר ע"י פייפר סנדלר, החברה תסבול בטווח הקצר מהעליה בתחלואה בשווקי היעד של הרשת ובטווח הארוך תסבור מהיכולת של חברת נייקי (NKE) למכור און ליין.

 

ווסטרן יוניאן (WU) תשלם 200 מיליון דולר עבור 15% ממניות חברת התשלומים הדיגיטלית בערב הסעודית, STC גרופ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה