קנאביס

טוגדר תספק קנאביס מאוגנדה למכירה ישירה בגרמניה

חברה הבת גלובוס פארמה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם תאגיד גרמני שיעבד את התוצרת לתקן GMP-EU ויפיץ אותה; הצפי למשלוח ראשון תוך כ-4 חודשים

חדשות ספונסר 22/11/2020 15:29

א+א-

גלובוס פארמה בע"מ , חברת בת של חברת טוגדר פארמה בע"מ, חתמה על הסכם להעברת תפרחות קנאביס מיובשות בתקן GACP מהחווה באוגנדה לתאגיד גרמני, שבעליו הינם מבכירי עולם הקנאביס הגרמני. התאגיד יעבד את התוצרת לתקן EU-GMP ויפיץ אותה בגרמניה.

 

למיטב ידיעת החברה, טוגדר היא החברה הישראלית הראשונה שתייצא תוצרת קנאביס לשימוש רפואי מאוגנדה, אפריקה לתוך גרמניה. בכך תממש החברה את האסטרטגיה לשיווק ומכירת תוצרת איכותית של קנאביס לשימוש רפואי בין טריטוריות שונות ויצירת תזרימי מזומנים מגוונים לחברה.

 

על פי ההסכם החברה הגרמנית תפעל באופן מיידי לקבלת רישיון יבוא של התוצרת מהחווה של החברה באוגנדה לגרמניה. החברה הגרמנית תעבד את התוצרת שתקבל מהחווה באוגנדה למוצרי קנאביס רפואי תחת תקן EU-GMP לצורך הפצתם בבתי מרקחת בגרמניה.

 

בתמורה תקבל החברה הגרמנית עמלה מהתמורה לה תהיה זכאית גלובוס בגין מכירת המוצרים. בכפוף לקבלת כל הרישיונות וההיתרים המתאימים על ידי החברה הגרמנית, הצפי למשלוח ראשון של התוצרת יהיה תוך כ-4 חודשים ממועד החתימה על ההסכם. ההסכם הינו ל- 5 שנים, ויוארך באופן אוטומטי לתקופות נוספות בנות שנה נוספת כל אחת.

 

לדברי ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר פארמה, "ההסכם הינו נדבך נוסף במימוש התכנית האסטרטגית של טוגדר, לפעילות שיווק וייצור במספר אתרים בעולם, התוצרת מחוות החברה באוגנדה כבר הוכחה כבעלת ערך מוסף גבוה לצרכני הקנאביס הרפואי וכעת אנו שמחים על האפשרות לשיווקה גם בבתי מרקחת בגרמניה".

 

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה