פוף לילדים - פתרון להעסקת הילדים בתקופות הסגר

הסגר קשה לכולנו, ובמיוחד לילדים. איך תסבירו לקטנים שאי אפשר ללכת אל הים ולבנות ארמונות בחול? יש פתרון גם לישיבה בבית

תוכן מקודם 17/11/2020 10:22

א+א-

גם הגדולים קצת משתעממים כשהם מבינים שהם אינם יכולים לבלות את הזמן שלהם בקניון ובבילויים עם חברים. בתקופה שבה כולם נמצאים בבית, חשוב לדאוג לפעילויות רבות ומגוונות. במקרה זה פוף לילדים הוא הפתרון המושלם להעסקת הילדים בתקופת הסגר. בואו נראה איך זה עובד.

 

כל מה שאפשר לעשות עם פוף לילדים

פוף רך, נוח, נעים וצבעוני נכון לסייע לכם בתקופת הסגר. הפוף הוא פריט טבעי לבית – נקי ומוכן לשימוש יום יומי תכוף. אך הפוף הוא הרבה מעבר לכך, והוא מיועד ללוות את הילדים במגוון רחב של פעילויות בתוך הבית. קבלו את כל הרעיונות להעסקת הילדים בסגר בעזרת הפוף:

 

1. משחק הכיסאות, רק עם פוף.

מי אינו מכיר את משחק הכיסאות? מסדרים את הכיסאות, מוציאים כיסא אחד ומדליקים מוזיקה. ואז, ברגע שמפסיקים את המוזיקה בפתאומיות, צריך להתיישב במהירות, ומי שאינו מספיק לעשות זאת – נפסל. אתם יכולים לשדרג את המשחק בעזרת פוף לילדים למשל. במקום כיסאות הציבו פופים על השטיח ותגרמו לילדים לנחות על הפופים הרכים בכל פעם שאתם מפסיקים את המוזיקה. ההנאה מובטחת.

 

2. הגיע הזמן לשעת סיפור.

אז נכון, עכשיו אתם לא יכולים לקחת את הילדים לשעת סיפור בספרייה, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים לארגן שעת סיפור בבית. בשביל זה אתם צריכים סלון ושטיח גדול שעליו מפוזרים פופים צבעוניים. תנו לילדים לבחור את הסיפור שהם רוצים לשמוע והושיבו אותם על גבי הפופים, כך שיוכלו להקשיב וליהנות מסיפור טוב ממש כמו בספרייה.

 

3. מלחמת פופים.

כן, גם את זה כדי לאפשר לפעמים. כאשר הילדים שלכם נמצאים בבית במשך מרבית שעות היום, הם צריכים להוציא מדי פעם מרץ ואנרגיה. תוכלו לאפשר להם לעשות זאת במתחם בטוח שבו אין רהיטים או חפצים שבירים שמהם הם יכולים להיפגע. כמובן, מומלץ להשגיח על מלחמת הפופים כדי שזו לא תצא מכלל שליטה.

 

4. לצאת עם הפופים לגינה.

הפופים מיועדים לא רק לבית, אלא גם אל הגינה או המרפסת. כשאתם רוצים לאפשר לילדים לנשום קצת אוויר, ניתן להוציא גם את הפופים. פופים לילדים חזקים ואיכותיים יכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר, בגשם ובשמש. עם זאת, על מנת לשמור על ההיגיינה, מומלץ לנקות את הפופים לפני שמכניסים אותם לבית, לפי הוראות היצרן.

 

5. זה רק אני והפוף שלי.

הפופים נהדרים בתור משחקי חברה לילדים, אבל לפעמים כל אחד מהילדים רוצה את הזמן שלו. למשל, הקטן רוצה להציב את חיילי הצעצוע שלו על גבי הפוף ולשחק במבצר, ואילו הגדול רוצה לשבת על הפוף ולקרוא ספר או לשמוע מוסיקה בטלפון החכם שלו. כן, הפופים מאפשרים לכל אחד להתחבר לעיסוק שהוא אוהב יותר מכול, ועל ידי כך ההנאה רק הולכת ומשתדרגת.

 

איך בוחרים פופים?

כאשר בוחרים פופים לילדים, חשוב להתאים אותם מבחינת גילם של הילדים. לדוגמה, ישנם פופים קטנים לטף הכוללים גם משענת לגב. כך שהילד יוכל לשבת בנוחות המירבית, לצד פופים המיועדים לילדים גדולים יותר. בנוסף, מומלץ לבחון את החומרים שמהם עשוי הפוף. ישנם פופים דמויי עור שניתן לנקות בקלות, וכן פופים יפהפיים ומעוצבים כמו פופים בעלי הדפסי פילים וכן פופים בצבע עליז אחיד כמו כתום או ורוד. ללא ספק. הפופים יכולים להכניס שמחה רבה לבית. רק כדאי לשבת עם עצמכם ועם הילדים ולהחליט אילו פופים אתם רוצים להזמין.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה