מה זה הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה הפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. המצב הכלכלי ויוקר המחיה מציבים בפנינו אתגרים לא מעטים שאנו צריכים להתמודד איתם יום יום

תוכן מקודם 15/11/2020 14:04

א+א-

מצב מתמשך זה גורם לנו לא פעם למינוס בחשבון העו"ש שאם לא תופסים אותו בזמן עלול להפוך למצב כרוני. לכן על מנת למנוע זאת אחשוב לקחת הלוואה ולכסות אותו ולהשתדל לא להיכנס להוצאות גדולות מדי.

 

מהי הלוואה לכל מטרה?

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה אשר ניתנת דרך הבנק או דרך חברות חוץ בנקאיות כמו: חברות האשראי, חברות ביטוח וחברות פיננסיות ללקוחות והן מוגבלות עד סכום של 100,000 ₪. אמצעות הלוואות לכל מטרה ניתן לסגור את החוב או לבצע שיפוץ, לשלם את שכר הלימוד או אפילו לשלם את טיפולי השיניים.

 

האם הלוואה לכל מטרה ניתנת לכולם?

הלוואה לכל מטרה ניתנת לכל לקוח אשר זקוק לכסף מיידי מזומן בין אם זה לכיסוי מינוס, מימון שכר לימודים, טיפולי שיניים, שיפוץ הבית ועוד. הלוואה זאת אינה מצריכה ערבים והצגת פיקדונות וחסכונות כמו בסוגי הלוואות אחרות שזה פלוס מאוד גדול. ברגע שהיא מאושרת הכסף נכנס לחשבון הבנק תוך שעות עד ימים ספורים ויש להחזירו עם ריבית בהתאם לתנאי ההחזר שסיכמתם עם הבנק או החברה החוץ בנקאית שלוויתם ממנה. בטרם הגשת בקשה להלוואה לכל מטרה חשוב לוודא שאתם אכן יכולים להחזיר אותה אחרת תצטרכו לשלם ריבית פיגורים על כל איחור בתשלום החזר ההלוואה ובמקרים גרועים יותר אף תוכלו להגיע לעיקול החשבון.

 

מה התנאים להלוואה לכל מטרה?

הלוואות לכל מטרה אומנם מוצאות לכל אחד, אך אם הלווה אותן אינו יוכל לעמוד בתנאי ההחזר מדי חודש לאורך תקופה ארוכה הוא לא יכול לקבל את ההלוואה. על מנת לעמוד בתנאי הלוואות לכל מטרה חשוב להציג 3 תלושי משכורת המעידים על תעסוקה יציבה ולמלא טופס לבקשת הלוואה לכל מטרה, עם התלושים יש להגיע לסניף הבנק שלכם או סניף אחר שבחרתם ולהגיש אותם לבנקאי בצירוף טופס בקשת הלוואה שמילאתם וחתמתם עליו. לאחר דיון בבקשה יוחלט אם להעניק לכם את ההלוואה או לא.

 

מהיכן ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה?

הלוואות לכל מטרה ניתנות דרך שני דרכים עיקריות: דרך סניף הבנק שלכם או סניף בנק אחר בו אתם מחליטים להגיש בקשה או דרך חברות חוץ בנקאיות כגון: חברות האשראי, חברות ביטוח חברות פיננסיות. אם החלטתם לקחת דרך חברה חוץ בנקאית תצטרכו לא תצטרכו להגיע לחברה עצמה אלא תוכלו להגיש דרך האתר ולדבר עם נציג טלפוני. במידה והחלטתם לקחת דרך הבנק תצטרכו להגיע לבנק למלא טופס בקשת הלוואה ולהציג 3 תלושי משכורת לבנקאי שלכם.

 

מה הסכום של הלוואה לכל מטרה?

סכום הלוואות לכל מטרה הינו עד 100,000 ₪ ולא מעבר לכך. כך שאם אתם הלוואה בסכום זה או פחות מכך, הלוואה לכל מטרה היא ההלוואה שאתם צריכים. כמובן שעל סכום זה תצטרכו לשלם ריבית בהתאם לריבית שנקבעה בינכם לבין הבנק או חברת האשראי. הריביות של חברות האשראי גבוהות יותר מאשר הריביות בבנק לכן יש לקחת זאת בחשבון שמבקשים הלוואה חוץ בנקאית. דבר זה משפיע על גובה החזר ההלוואה מדי חודש, אם הריבית גבוהה החזר ההלוואה יהיה גבוה.

 

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה