אר.אס.אל זכתה במכרז של לוקהיד מרטין בהיקף שבין 4-6.5 מיליון דולר

החברה זכתה במכרז לתכנון, ייצור, פיתוח ואספקה של בקרי בלימה למטוסי F-16, וכן למתן שירותי תחזוקה לבקרי הבלימה; המניה מזנקת 32%

חדשות ספונסר 25/10/2020 12:18

א+א-

אר.אס.אל אלקטרוניקה קבלה הודעה מחברת לוקהיד מרטין, יצרנית  מטוסי הקרב האמריקנית, בדבר בחירתה כזוכה במכרז לתכנון, ייצור, פיתוח ואספקה של בקרי בלימה למטוסי F-16, וכן למתן שירותי תחזוקה לבקרי הבלימה האמורים על פי תוכנית ייצור רב שנתית של לוקהיד מרטין למטוסים אלו.

 

המוצרים מהווים גרסה משודרגת של מוצר בעל ייעוד זהה שסופק על-ידי החברה ונמצא בשימוש חיל האוויר הישראלי וכן כל חילות האויר האירופאים המפעילים מטוסי 16F-.

 

ללוקהיד מרטין זכות לרכוש כמות מסוימת של המוצרים והשירותים, במחיר מוסכם, ועל-פני מספר שנים, בהיקף כולל של כ- 4.5 מיליון דולר, עם אפשרות להגדיל את היקף הרכישות כאמור להיקף כולל של כ- 6 מיליון דולר. החברה מעריכה שההזמנה לשלב התכנון, הפיתוח והייצור תתקבל אצלה עד לסוף שנת 2020, כאשר ביצוע שלב זה יסתיים בשנת 2021.

 

לאחר סיום שלב זה מעריכה החברה שתתקבלנה אצלה הזמנות לייצור סידרתי של המוצרים על-פי דרישות לוקהיד מרטין, כפי שתהיינה מעת לעת, אשר יכול שתתפרסנה על פני כעשר שנים. להערכת החברה, לפחות מחצית מהיקף הייצור הסדרתי כאמור יסופק ללוקהיד מרטין על ידי החברה עד שנת 2026.

 

זאב דגני מנכ"ל אר.אס.אל אומר: "זהו ההסכם הגדול ביותר שהחברה זכתה בו בשנים האחרונות מיצרן המטוסים הצבאיים הגדול בעולם. החברה רואה בזכייתה על ידי לוקהיד מרטין חשיבות רבה וכהכרה ביכולותיה ובאיכות מוצריה מצד גורם בינלאומי בעל חשיבות רבה בתחום פעילותה.

 

ההצהרות הפומביות של מנכ"לית לוקהיד מרטין על כך שמספר מטוסי 16-F הכולל שייוצרו יגיע ל-5000 ועד כה יוצרו כבר כ- 4600 מטוסים רק מחזקות את המגמה של הביקוש ולמוצרי החברה בזכות הטכנולוגיה והחדשנות ומיצובנו המוביל בתחום. בנוסף, ניסיון החברה בשוק ההודי, כולל יכולותיה לייצר את מוצריה בהודו, יסייעו להצלחת חברת לוקהיד מרטין בתחרות על מטוס הקרב הרב משימתי - 21F (מטוס 16F משודרג עבור חיל האוויר ההודי(, והיה והמטוס המוצע ע"י לוקהיד מרטין יבחר ע"י חיל האוויר ההודי."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה