קרן אלמדה מינתה את נשיא בי”ח שערי צדק לדירקטור וחבר הוועדה המייעצת

עוד מונו לוועדה גלעד גליק מנכ"ל איתמר מדיקל ועידן נוביק מייסד חברת פראגון; ישמשו כיועצים להשקעות העתידיות של הקרן

חדשות ספונסר 22/10/2020 12:10

א+א-

אלמדה ונצ’רס, שותפות מו"פ המשקיעה בחברות מתחום מדעי החיים, הודיעה כי מינתה צוות מומחים לדירקטוריון החברה, אשר ישמש גם כוועדה מייעצת מקצועית עבור השקעות אלמדה. צוות המומחים כולל את פרופ’ יונתן הלוי, עידן נוריק וגלעד גליק המכהנים בתפקידי מפתח בתחום הרפואה, המחשוב והמכשור הרפואי.

 

פרופ’ יונתן הלוי הוא מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה, ולמנהל רפואי, מכהן כנשיא המרכז הרפואי "שערי צדק" לאחר 31 שנה בהן שימש כמנהל כללי של המרכז. הלוי משמש כמורה ומרצה פעיל בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים וכתב למעלה מ-100 מאמרים וכתבות בתחום הרפואה. לצד ניהול שוטף של ביה"ח וניהול היחידה לרפואה פנימית החזיק פרופ’ הלוי במגוון תפקידים ציבוריים.

 

גלעד גליק הוא בעל 25 שנות ניסיון במכשור רפואי במדינות אירופה וארה"ב ומגוון תחומים פונקציונליים הכוללים ניהול כללי, מכירות, שיווק ומחקר ופיתוח. כיום מכהן גליק כמנכ"ל איתמר  מדיקל והוביל את החברה למספר שיתופי פעולה עם שחקנים גלובליים לרבות גיוס של 47 מיליון דולר ממשקיעים פיננסים פרטיים ומוסדיים נוסף להנפקה בסך 40 מיליון דולר בארה"ב. עידן נוריק הוא מנכ"ל מייסד ושותף בחברת פראגון ומייסד שותף בחברת Hunters.AI.

 

אלמדה השלימה לאחרונה גיוס של 70 מיליון שקלים בהנפקה ראשונית בבורסה, ומחפשת חברות מו"פ להשקעה בתחומי הביו-קונברג’נס, הבריאות הדיגיטלית והמכשור הרפואי, אשר צפי האקזיט שלהן הוא בטווח של 1-5 שנים. שותפות המו"פ אלמדה נוסדה על ידי ד"ר אירית יניב המשמשת כמנכ"לית השותפות, צחי סולטן ואמיר בלאט

 

קרן אלמדה מחפשת חברות בתחום הבריאות הדיגיטלית, המראה צמיחה בימים אלה, שמציגות מכירות ראשוניות בארה"ב. תחום נוסף, בו היא מחפשת שיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיים ומוסדות רפואיים, הוא הביו-קונברג’נס, המשלב תוכנה, הנדסה ורפואה, ובו היא תחפש את הפרויקטים שיובילו את התחום בשנים הקרובות.

 

בשוק המכשור הרפואי מתמקדת שותפות אלמדה בחברות בשלב הקליני אחרי הוכחת היתכנות טכנולוגית וניסויים בבני אדם, כאשר ההון שיושקע יופנה לניסוי הקליני הנדרש לקבלת אישור FDA והתחלת מכירות.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה