נגיף הקורונה

אנלייבקס קיבלה אישור ממשרד הבריאות להמשיך את הניסוי בטיפול בחולי קורונה

אחרי הצלחת הטיפול בחמישה חולים קשה וקריטי באמצעות תרופת ה- Allocetra, תבחן החברה 24 חולים נוספים במספר מרכזים רפואיים בשלב השני של הניסוי

חדשות ספונסר 13/10/2020 12:12

א+א- 6

אנלייבקס תרפיוטיקס , חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים, מדווחת היום כי משרד הבריאות הישראלי אישר להתחיל בניסוי קליני שלב 2, שיבחן את Allocetra לטיפול בחולי 19-COVID במצב קשה וקריטי.

 

הניסוי המתוכנן יהיה במספר מרכזים רפואיים, והוא צפוי לגייס עד 24 חולי 19-COVID במצב קשה וקריטי. הניסוי נועד לבחון את Allocetra בשילוב עם הטיפול הסטנדרטי בחולים. פרמטרים של בטיחות, סבילות, פרופיל ציטוקיני ויעילות ייבחנו.

 

אנלייבקס דיווחה לאחרונה על תוצאות חיוביות בניסוי קליני שלב Ib ב-Allocetra לטיפול בחולי קורונה במצב קשה וקריטי בבית החולים הדסה, אחד מבתי החולים הגדולים בישראל. החברה הייתה אמורה לספק למשרד הבריאות הישראלי סיכום מלא של תוצאות הניסוי אחרי תקופה של 28 יום ממועד הטיפול של כל אחד מחמשת החולים, ותקופה זו של 28 יום מסתיימת לקראת סוף אוקטובר.

 

למרות זאת, בהתבסס על התוצאות החיוביות והשחרור מבית החולים של כל החולים שטופלו בניסוי כשהם שליליים בבדיקת PCR ל-19-COVID, משרד הבריאות הישראלי ביקש הגשה מואצת מצד אנלייבקס של סיכום הניסוי הקליני שלב Ib עוד טרם הסתיימה התקופה בת 28 יום של החולה האחרון שטופל במסגרת הניסוי האחרון, במטרה לזרז את ההליך הרגולטורי.

 

הניסוי הקליני שלב Ib כלל 5 חולי קורונה, 3 מהם במצב קשה ו-2 נוספים במצב קריטי. כל חמשת החולים החלימו לחלוטין מהמצב הקודם ושוחררו מבית החולים אחרי 5 ימים (חולים במצב קשה) ו-9 ימים (חולים במצב קריטי) בממוצע, לאחר תחילת קבלת הטיפול ב-Allocetra. כל החולים קיבלו תוצאה שלילית בבדיקת 19-COVID PCR במועד השחרור. לא דווח על תופעות לוואי חמורות כתוצאה מהטיפול ב-Allocetra, והטיפול הוגדר כסביל.

 

מנכ"ל אנלייבקס ד"ר אורן הרשקוביץ’ והמנהל הרפואי של החברה פרופ’ דרור מבורך ציינו במשותף כי "ברצוננו להודות למשרד הבריאות הישראלי על הבחינה המהירה ויוצאת הדופן מצידו, ועל אישור ניסוי קליני שלב 2 ב-Allocetra לטיפול בחולי קורונה במצב קשה וקריטי".

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ונאמר הללויה|31|

  חברת ביו צריכה לא רק מוצר מעולה מגובה במחקר קליני ותוצאות מובהקות חברת ביו צריכה שתדלנים / לובי / יח"צ / מטופלים שהיו בצד השני וחזרו ( לא נעים אך זו האמת) וכל המרכיבים הללו יכולים להביא אותה למקומות שלא המייסדים או ציבור המחזיקים או האנליסטים יכלו לנבא לה. מחזיק אותה בחו"ל. מחזיק את הדסית ביו בקטנה בארץ. ומחזיק את REGN בחו"ל שלא אין קשר אבל הנשיא בארה"ב טופל בה. אנלייבקס מיועד לשלב מתקדם מאד של המחלה וטיפול של REGN לשלב מוקדם יחסית. מחזיק. לא ממליץ. נישות טובות לשתיים . חצי עולם צופה בחיסונים ובחברות המפתחות . הכסף, לדעתי וזו לא המלצה , מצוי גם ברובו בחברות שיציעו טיפולים מוכחים למחלה שתלווה את האנושות בשנה הקרובה ++ אם נרצה או לא . בריאות טובה לכל המגזרים !
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  עמית בכר מחודש 13/10/2020 17:16

 2. 2
  כמו שאמרתי הנאסדק נמשך אחרי ת"א

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אתבש 13/10/2020 17:03

 3. 3
  סמטוחה בארץ הפסקת מסחר בנאסדק נסחרת

  לא בדיוק הבנתי.???
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  טיפלי 13/10/2020 16:55

 4. 4
  מישהו פה התבלבלו לו האפסים ....

  |41|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  החלפתי כינוי 13/10/2020 16:54

 5. 5
  הזוי בינתיים

  הדסית טסה 35 אחוז
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  alon2701 13/10/2020 16:52

 6. 6
  וואלה לנאסד"ק לא אכפת מההודעה

  או שלא הגיע אליהם (יש אפשרות כזו???לא נראה לי) או שנראה שהבורסה שלנו תמשוך את נאסדק למעלה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אתבש 13/10/2020 16:51