אלי אביבי, מנכל מיקרונט קרדיט: יח"צ

גיוס הון

מיקרונט השלימה גיוס של 12.3 מיליון ש”ח

החברה זכתה לביקושי יתר בהיקף של פי 2.1; ההנפקה נסגרה במחיר גבוה בכ-11.6% ממחיר המינימום

חדשות ספונסר 13/10/2020 12:12

א+א-

חברת מיקרונט המפתחת ומשווקת מערכות מחשוב לניהול ציי רכב, השלימה גיוס של 12.3 מיליון ש"ח, במסגרת הנפקת מניות ואופציות לציבור. במכרז הונפקו לציבור 18,400 יחידות, הכוללות 100 מניות ו-80 אופציות כ"א, במחיר של 670 ש"ח ליחידה.

 

מחיר הסגירה בהנפקה היה גבוה ממחיר המינימום שעמד על 600 ש"ח ליחידה, לאחר שהחברה קיבלה ביקושי יתר לכ-34,000 יחידות – פי 2.1 ממספר היחידות שהוצעו לציבור. סך הגיוס עשוי לגדול בכפוף למימוש מלא של האופציות בכ-5.2 מיליון ש"ח נוספים.

 

את הגיוס הובילה חברת החיתום סייבל שוקי הון ועורכי הדין יניב הרשקוביץ וגיא אייל ממשרד נשיץ ברנדס אמיר.

 

הגיוס יאפשר למיקרונט לעמוד במימוש ההסכמים וההתקשרויות ארוכות הטווח מול חברות בינ"ל מובילות ולעמידה באספקת מוצרי החברה, וכן לצורך קידום הסכמים נוספים והמשך פעילותה השוטפת. בנוסף, ישמשו כספי הגיוס לחיזוק תחום המחקר והפיתוח של החברה.

 

אדיב ברוך, יו"ר מיקרונט: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון הגורפת בחברה. הגיוס מייצר למיקרונט יציבות פיננסית ואופק ברור לקידום פעילותה העסקית. אנו ממשיכים לבחון ולפעול לקידומן של עסקאות חשובות לחברה אשר יסייעו לנו לשיא ערך לבעלי המניות."

 

אלי אביבי, מנכ"ל מיקרונט: "הגיוס המוצלח לצד ההסכמים המשמעותיים של החברה, פותחים בפנינו תקופה חדשה ומעבר לצמיחה מחודשת על אף הקשיים שיוצרת מגפת הקורונה, וזאת בעיקר לאור מעמדה של החברה ומיצובם הטוב של מוצריה בתחום הטלמטיקס, אשר נהנה מעליית ביקושים בקרב לקוחות פוטנציאליים."

 

בשבועות האחרונים דיווחה מיקרונט על שני הסכמים הנמצאים בשלבי מו"מ מתקדמים. האחד על משא ומתן עם ספק שירותי טלמטיקה מוביל בארה"ב וקבלת הזמנה ל-100 יחידות במסגרת פיילוט אותו מבצע הלקוח עבור הדגם המתקדם של מוצר המצלמה החכמה של החברהMicronet SmartCam .

 

במסגרת ההסכם השני קיבלה החברה הזמנה ראשונה מיצרנית משאיות בינ"ל מובילה בעולם, למוצרי הסמארט-האב (קופסה שחורה) והסמארט-טאב (טבלטים ייעודיים קשיחים) של החברה. הזמנה זו הנה חלק מהסכם הנמצא בשלבי חתימה לתקופה של 3 שנים לרכישת מוצרי החברה עם ענקית אוטומוטיב אירופאית. ליצרנית המשאיות הבינ"ל אופציה להארכת ההסכם בתנאים דומים לתקופה של שנתיים נוספות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה