אנלייט אנרגיה – מהו מחיר היעד במידה ותפרוץ את השיא?

המניה רושמת היום פריצת שווא של השיא השנתי, אולם מבנה גרף המחירים תומך בפריצה והמשך המגמה העולה. להלן הנחת עבודה לטווח זמן הקצר

דורון מיטרני 11/10/2020 12:12

א+א- 1

אנלייט אנרגיה עוסקת בייזום, פיתוח, מימון, הקמה והפעלה של מיזמים לייצור חשמל נקי ממקורות אנרגיית רוח ואנרגיה סולארית בישראל ובאירופה.

 

  • מניות החברה נסחרות בבורסה של ת"א לפי שווי שוק של 5.29 מיליארד ש"ח ונכללות במדד ת"א 90.
  • המניה זינקה מתחילת שנת 2020 בכ-53% ונסחרת סביב שיא כל הזמנים.
  • החברה דיווחה היום (א’) על רכישת השליטה (55%-61%) באחד מפרוייקטי הרוח הגדולים באירופה המצוי במרכז שבדיה וצפוי לכלול 60 טורבינות רוח. העסקה מוערכת בכ-130-140 מיליון אירו. זהו הפרויקט הגדול השני של אנלייט בשוק הנורדי.

 

למרות הירידות החדות במחיר המניה במהלך המפולת של תחילת השנה, המניה נסחרת היום (א’) בשיא כל הזמנים והניבה למשקיעים תשואה של כ-53% מתחילת השנה. סוחרים ממולחים אשר ניצלו את הקריסה במחיר מניה שנרשמה במהלך החודשים פברואר-מרץ נהנו מזינוק של חד והכפילו את השקעתם במניה.

 

החל מחודש אוגוסט המניה מדשדשת בטווח מחירים ברור בין 580 נקודות, השיא השנתי הקודם שנפרץ, לבין אזור 655 נקודות, השיא החדש שנרשם בתחילת חודש אוגוסט. מדובר בדשדוש אשר חיוני להמשך קיומה של המגמה העולה, בפרט שמתקבל לאחר גל עליות מרשים וכמעט רציף.

 

היום (א’) המניה פתחה את המסחר בזינוק מעל השיא סביב 655 נקודות, אולם נכון לכתיבת שורות אלו, המניה נסוגה חזרה ונסחרת מתחת ל- 655, קרי פריצת שווא.

 

אנלייט – גרף תקופתי

 

מכיוון שהמניה רושמת פריצת שווא, קיימות 2 נקודות חבירה למגמה:

1. קיימת אפשרות לבדיקה נוספת של גבול דשדוש תחתון סביב 580 נקודות. אם תרחיש זה יתממש והמניה תתהפך שוב באזור זה, נקבל נקודת חבירה ראשונה עם סטופ-לוס צמוד יחסית

 

2. נקודת חבירה שניה תתקבל בפריצת 655 נקודות והתבססות מעל אזור זה. במידה ותרחיש זה יצא לפועל, יעד התבנית הנוכחית סומן סביב 750-760 נקודות. יעדים חדשים יפתחו בהתאם להתנהגות המניה לאחר השלמת יעד עתידי זה.

 

בהצלחה.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    שכחת את הספרה "0" במשפט: "סביב 75-760 נקודות"

    שם 13/10/2020 18:55