חל שיפור בענף השיפוצים בזמן הקורונה

בתקופת הקורונה חל גידול משמעותי בענף השיפוצים. מהי הסיבה לכך? היכנסו וגלו מדוע דווקא עכשיו משפצים יותר

תוכן מקודם 24/09/2020 16:26

א+א-

אמנם שנת 2020, עד כה, היא לא השנה האידיאלית ביותר עבור לא מעט תעשיות ושווקים בעולם, אבל ענף השיפוצים מראה דווקא סימנים שונים. בפועל, שיפוצים בזמן הקורונה דווקא מתגלים כנפוצים. בואו נבין מה הסיבה לכך, ובמקביל גם נדבר על דרכים לאיתור קבלנים מומלצים בימינו.

 

חשבתם שבתקופת הקורונה ענף השיפוצים מדשדש כמו ענף התעופה? אנחנו מזמינים אתכם להבין היכן הטעות שלכם, שהאמת, היא מאוד מובנת. מאוד קל לטעות, ולחשוב שקבלנים בענפי השיפוצים בתקופת הקורונה נשארו מובטלים. הרי, אם בתקופת הקורונה אנשים נפגעו כלכלית, אז למי יש כסף בכלל לשפץ את הבית?

 

משפצים את הבית בתקופת הקורונה? אתם לא היחידים

ובכן, מסתבר שבתקופת הקורונה דווקא משפצים, והאמת שמשפצים שיפוצים כלליים ומקיפים אפילו. כיצד זה קורה, איך יכול להיות שבתקופה שבה תעשיות ושווקים נותרו קפואים, אנשים עדיין משפצים בתים? הנה הסיבה:

 

שאלנו את צוות המומחים של פורטל טופ שיפוצים (פורטל השיפוצים מוכר): איך יכול להיות שבתקופת הקורונה בתים ודירות עדיין משופצים על ימין ושמאל? מסתבר שאנשים חסכו כספים עבור טיסות במהלך הקיץ, טיסות שתוכננו ונופשים שתוכננו עוד חודשים ואולי אפילו שנה אחורה. אנשים החליטו להשקיע את כספם המיועד לחופשה בשדרוג ושיפוץ הבית.

 

שיפוץ בבית: כסף שהיה מיועד לנופש – מה גורלו בתקופת הקורונה?

ברגע שגברת קורונה המדופלמת הגיעה, נתיבי השמיים נסגרו בעבור נופשים בחו"ל. במקביל לכך, נותרנו כולנו ישובים בביתנו ומסתכלים על הפגמים שיש על הקירות, על השיש הישן במטבח, על הקרמיקה הדהויה ועוד.  כעת, מה יעשה אדם שיש לו כסף בצד, אבל הוא נעול בבית תחת עוצר ונאלץ להסתכל NON STOP על הפגמים בבית? ניחשתם נכון בהחלט, שיפוצים ואיתור קבלן מומלץ דרך פורטל טופ שיפוצים. בין אם מדובר של שיפוץ מטבח, שיפוץ בית כללי או שיפוץ נקודתי, מסתבר שאנשים בוחרים לעשות את זה ועושים את זה בגדול. למה בגדול? כי הם אפילו מצליחים לחסוך כסף בתהליך השיפוץ של הבית.

 

איך לשפץ את הבית ולחסוך כסף תוך כדי ב-2020?

עושים את זה בעזרת הפורטל שנקרא טופ שיפוצים, שמאפשר להם לבצע השוואת מחירים בין קבלנים מקצועיים ומוסמכים. מעבר לאפשרות של איתור קבלנים בקליק והאפשרות של השוואת מחירים בין שיפוצניקים, כמובן שכמו בכל פורטל – גם ניתן להזין את עצמכם במידע חיוני וחשוב. בואו נגיד ככה, אם אתם מעוניינים לבצע שיפוצים בתקופת הקורונה, הדרך הכי טובה לעשות זאת היא דרך פורטלים מקצועיים שיודעים על מה הם מדברים.

 

תוכלו לבדוק אפילו מחירון שיפוצים עדכני בפורטל. בשורה התחתונה, אם אתם מעוניינים לבצע שיפוץ בזמן קורונה, יש סיכוי טוב שתוכלו אפילו "להוציא" מחיר טוב מהקבלן.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה