ירידות קלות בפתיחת המסחר בארה”ב, מניות הטכנולוגיה מתאוששות

המדדים נעים סביב רמות הפתיחה בנטיה לירידות; באירופה מגמה שלילית; הזהב מנסה להתאושש מהירידות אמש

חדשות ספונסר 24/09/2020 16:57

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר בירידות שערים, לאחר שאמש השוק המשיך במכירת החיסול של חודש ספטמבר. מניות הטכנולוגיה הובילו את מדד הנאסד"ק לירידות של 3% בפעם השניה בשבוע המסחר הנוכחי. 

 

החשש מגל שני ועליה בתחלואה מגיע לשוק ונראה שהלחץ על המדדים והמניות גבוה לאחר ראלי חזק מאוד בחודשים האחרונים. שוק העבודה בארה"ב ממשיך להיות חלש, הדרישות השבועיות לדמי אבטלה עמדו על 870 אלף, מול צפי ל-850 אלף דורשי עבודה חדשים בלבד.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה שלילית: הדקס הקאק ופוטסי הבריטי יורדים 0.3%, 0.5% ו 0.5% בהתאמה. באסיה ננעלו הבורסות במגמה שלילית, יפן ירדה 1.1%, שנחאי והונג קונג ירדו 1.8% כ"א והקוספי בקוריאה נחלש ב 2.6%.

 

חבית נפט יורדת לרמה של 39.7 דולר לחבית. הזהב מתאושש מעט לרמה של 1,858 דולר לאחר שאמש ירד קרוב ל-2%.

 

מניות בכותרות

דרדן מסעדות (DRI) דיווחה על רווח של 28 סנט למניה מול צפי של 5 סנט למניה ברבעון האחרון. הכנסות החברה יצאו מעט מתחת לתחזיות השוק ובירידה של 82% ביחס לרבעון המקביל וזאת בשל וירוס הקורונה.

 

אקסנצ’ור (ACN) יורדת מעל 5% במסחר המוקדם לאחר פספוס בדוח הרבעוני עם רווח של 1.7 דולר למניה מול צפי מעט גבוה יותר של 1.73 דולר. הכנסות החברה יצאו מתחת לתחזיות יחד עם תחזית חלשה להמשך השנה.

 

ניקולה (NKLA) יורדות עוד 11% במסחר המוקדם, נתן אנדרסון מחברת המחקר הינדנבורג צוטט כשאמר "יש לי עוד הרבה חדשות רעות בנוגע לחברה".

 

דולר טרי (DLTR) החברה חוזרת לרכוש מניות של עצמה לאחר השהייה של תוכנית הביי בק בחודש מרץ. היא מצטרפת לעוד מספר חברות שחוזרות להריץ את המניות של עצמם.

 

גולדמן זאקס (GS) מקבלת העלאת המלצה מהחזק לקניה מהקולגות ב-UBS, בטענה שלא מעט מגולם במחיר הנוכחי של הבנק, שמתמודד יפה לנוכח האתגרים של התקופה.

 

פדקס (FDX) החברה מקבלת העלאת המלצה לקניה מהחזק מסטיפל.

 

יוניטד הלת’ (UNH) - חברת ביטוחי הבריאות נמצאת במשא ומתן מתקדם לרכישת סטארט אפ בית מרקחת מקוון DivvyDose. על פי מקורות שצוטטו בבלומברג מדובר בעסקה בשווי של 300 מיליון דולר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה