מיזוגים ורכישות

נובולוג רוכשת 51% ממניות חברת סאלוס תמורת כ-9.2 מיליון ש”ח

סאלוס הוא מרכז רפואי בו פועל מערך של רופאים מומחים המעניקים שירותי רפואה מותאמת אישית; הרכישה תאפשר לנובולוג להרחיב את שירותיה ולהגיע לקהלי יעד חדשים

חדשות ספונסר 24/09/2020 12:10

א+א- 1

חברת נובולוג מדווחת היום כי חתמה על הסכם לרכישת 51% ממניות חברת סאלוס, שהוא מרכז רפואי בו פועל מערך של רופאים מומחים המעניקים שירותי רפואה מותאמת אישית. במרכז סאלוס צוות רופאים פנימיים בכירים אשר יכולים להגיע לבית המטופל על מנת לאבחן ולתת את הטיפול הדרוש ובמקרים רבים לחסוך את הפניה למיון או אשפוז.

 

הרופאים יכולים לבצע בדיקות שונות ולאפשר את המשך הטיפול והמעקב בעזרת צוות אחים, אחיות ומתאמים רפואיים. השלמת העסקה כפופה לתנאים שמפורטים בהסכם וכן בכפוף לקבלת אישור הממונה על ההגבלים.

 

עירן טאוס , מנכ"ל קבוצת נובולוג מסר: "רכישת סאלוס, מהווה נדבך נוסף במימוש האסטרטגיה העסקית של החברה לחיזוק מעמדה כגורם מוביל ומשמעותי בעולם ה-Health Care בדגש על העמקת הפעילות בתחום ה-Home care אשר מהווה חלק משמעותי ממנועי הצמיחה לשנים הקרובות.

 

חברת סאלוס משתלבת היטב בחטיבת הבריאות של נובולוג והסינרגיה תאפשר לנובולוג להרחיב את שירותיה ולהגיע לקהלי יעד חדשים, שיקבלו מגוון שירותי רפואה מתקדמים מותאמים אישית בבית המטופל. בכוונתנו לפעול לצמיחתה של סאלוס, תוך מיקוד בשירותי בריאות חדשניים ודיגיטליים ומיצוי שיתוף הפעולה ומקסום היכולות הקיימות והעתידיות של נובולוג ושל סאלוס.

 

אנו פועלים להמשך צמיחתה של הקבוצה וכחלק מכך, בכוונתנו להמשיך ולהתמקד הן בהשבחת הפעילויות הקיימות והן על ידי ביצוע רכישות סינרגטיות נוספות שתעמודנה בקריטריונים שהצבנו לעצמנו, תוך יצירת סינרגטיות גבוהה בין הפעילויות השונות."

 

נובולוג יוצגה בעסקה ע"י עו"ד אייל קליינמינץ ועו"ד תומר מהרשק ממשרד עו"ד מהרשק ושות’, סאלוס יוצגה בעסקה ע"י עו"ד רז טפר ועו"ד אייל מלכה ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות’.

 

קבוצת נובולוג עוסקת בשירותי בריאות. החברה הוקמה בשנת 1966 והיא מעסיקה כיום כ-650 עובדים. מניות החברה נסחרות בבורסה בתל אביב החל משנת 2017. מתחילת השנה עלו מניות החברה ב-70% והיא נסחרת כיום לפי שווי שוק של 1.3 מיליארד ש"ח ובמכפיל רווח של 54.

 

נובולוג פועלת באמצעות שלוש חטיבות: חטיבת הלוגיסטיקה העוסקת בהנגשת שירותים לוגיסטיים מורכבים ושירותים משלימים בתחום התרופות, הציוד הרפואי והניסויים הקליניים. חטיבת שירותי הבריאות המתמקדת בהנגשת שירותים רפואיים אל בתי המטופלים. וחטיבת הדיגיטל להנגשת מידע ושירותים רפואיים למטופלים ולרופאים.

 

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    תבדקו טוב

    מי ביצע הבדיקה והגילוי?

    קונפוציוס 25/09/2020 23:08