עליות קלות בניו יורק, אס.פי מתאושש אחרי 4 ימי ירידות

נאסד"ק עולה 0.2%; טסלה צונחת 5%; עליות שערים באירופה, דקס מטפס 1%

חדשות ספונסר 22/09/2020 16:50

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה חיובית לאחר יום מסחר סוער של תחילת השבוע. מדדי ארה"ב ננעלו אמש במגמה מעורבת, כאשר האס אנד פי 500 נעל יום רביעי רצוף של ירידות שערים, מדד הנאסד"ק 100 נעל בעליות קלות לאחר ירידות של מעל 2% מוקדם יותר. אפל משכה את השוק קדימה עם עליה של 3% לאחר שירדה בתחילת המסחר בשיעור דומה.

 

החשש מוירוס הקורונה מרים ראש בכל העולם. אמש פרסם המרכז לבקרת מחלות בארה"ב שהנגיף כן עובר באוויר בניגוד לכל ההערכות המוקדמות, דבר שיכול לעלות תחלואה בעולם ויותר מזה לגרום להמשך פגיעה כלכלית בענפים הפגיעים - תעופה, אנרגיה ותיירות.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת לאחר שאמש ירדו בחדות: גרמניה, צרפת ובריטניה עולים 0.7%, 0.3% ו-0.4% בהתאמה. בוריס ג’ונסון ראש ממשלת בריטניה אמר מוקדם יותר היום שהם קרובים לנקודת מפנה לרעה ומבקש לעבוד מהבית ככל האפשר.

 

באסיה ננעלו הבורסות במגמה שלילית. ביפן לא התקיים מסחר, שנחאי נחלשה 1.3% הונג קונג ירדה 1% והקוספי בקוריאה ירד 2.4%. חבית נפט נחלשת לרמה של 39.5 דולר. הזהב נחלש לרמה של 1906 דולר לאונקיה, שפל של כחודש ימים.

 

מניות בכותרות

ניקולה (NKLA) תמשיך לרכז עניין גם היום לאחר ירידה של 20% אמש. וול סטריט ג’ורנל מדווח כי החברה תפנה לספק סוללות חיצוני כדי לייצר סוללות לטראק החשמלי שלה וזאת למרות שפיתחה טכנולוגיה משלה לשם כך.

 

אמזון (AMZN) מקבלת העלאת המלצה מ"ברסנסטיין" לתשואת יתר מתשואת שוק. חברת המחקר טוענת שהירידה האחרונה של 16% מרמות השיא הביא לאזור רכישה נח.

 

טסלה (TSLA) החברה "חוגגת" היום את יום הסוללה, מייסד החברה איילון מאסק צייץ בטוויטר שהאירוע לא יביא בשורות חדשות בנוגע ליכולות ייצור הסוללה של החברה שלא יגיעו לרמות גבוהות לפני 2022.

 

אוטוזון (AZN) החברה מדווחת על רווח של 30.93 דולר למניה מול צפי לרווח של 25 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם מכירות לחנויות זהות שעלו ב 21.8% אחוז.

 

וול מארט (WMT) החברה עושה שיתוף פעולה עם גולדמן זאקס לספק קווי אשראי למוכרי צד שלישי אשר ימכרו את המוצרים שלהם אצל ענקית הקמעונאות.

 

הרץ גלובל (HTZ) בוחנת 2 הצעות משתי קבוצות נושים להלוואות של 1-1.5 מיליארד דולר עבור פשיטת רגל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה