פועלים שוקי הון משקיעה ברשת הדיור המוגן ”בית בכפר”

זרוע ההשקעות של הבנק רוכשת 20% מהרשת בתמורה לעד 180 מיליון ש"ח לפי שווי חברה של 720 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 15/09/2020 15:57

א+א-

פועלים שוקי הון, זרוע השקעות האקוויטי והבנקאות להשקעות של בנק הפועלים בניהולו של קובי שלום, השלימה השקעה של עד 180 מיליון ש"ח ברשת הדיור המוגן של משפחת בלושטיין, לפי שווי חברה של 720 מיליון ש"ח. במסגרת העסקה, תחזיק פועלים שוקי הון 20% מ"בית בכפר".

 

רשת ’בית בכפר’ מפעילה בתי דיור מוגן בישראל. החברה הוקמה לפני 27 שנה ומונה היום כ־1,000 יחידות דיור בחמישה בתים: שניים בכפר סבא, ושלושה נוספים בגדרה, בביתן אהרון ובחוף כנרת (ליד קיבוץ גינוסר).

 

קובי שלום, מנכ"ל פועלים שוקי הון: "אנחנו רואים בהשקעה ב’בית בכפר’ המשך ישיר של אסטרטגיית ההשקעות של פועלים שוקי הון. בית בכפר היא מובילת שוק שנמצאת מזה שנים בבעלות ובניהול מצוינים.

 

מדובר בקבוצה איכותית, שנמצאת בצמיחה מתמדת עם תכניות לפיתוח עסקי ובעלת פוטנציאל השבחה משמעותי המכוונת את פעילותה לגיל השלישי. אנחנו שמחים על ההזדמנות להשקיע ברשת ’בית בכפר’ המהווה עוד תוספת מבטיחה לתיק ההשקעות שלנו". 

 

מיקי פרנס, מנכ"ל ’בית בכפר’: "אנו שמחים כי בנק הפועלים, הבנק הגדול בישראל, בחר להיות שותף עמנו בכניסתו לתחום הדיור המוגן. אוכלוסיית הגיל השלישי צומחת כל העת ועימה, תחום הדיור המוגן. רשת ’בית בכפר’, בשיתוף בנק הפועלים תמשיך באסטרטגיית ההתרחבות בשוק ביתר שאת".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה