לקראת הנפקה בנאסד”ק: נקסט ג’ן התקשרה עם בנק ההשקעות AEGIS

במסגרת ההנפקה בנק ההשקעות צפוי להוביל גיוס של לפחות 15 מיליון דולר לפי שווי התחלתי של 220 מיליון דולר

חדשות ספונסר 10/09/2020 17:17

א+א- 6

חברת נקסט ג’ן ביומד הנמצאת בהליך למיזוג חברת סנט טכנולוגיות רפואיות מודיעה על התקשרות במכתב הבנות עם בנק ההשקעות האמריקאי Aegis Capital CORP לפיו הבנק ישמש בנק ההשקעות הבלעדי של נקסט ג’ן בכל הנוגע להנפקה מניותיה למסחר בבורסת הנאסד"ק.

 

כמו כן, בנק AEGIS התחייב כי יפעל לגיוס הון לטובת הנפקת מניותיה של נקסט ג’ן בבורסת הנאסד"ק, אשר צפוי להיות לכל הפחות, בסך של 15 מיליון דולר ארה"ב, לפי שווי חברה התחלתי של 220 מיליון דולר. סכום הגיוס הסופי של בנק AEGIS יוסכם על ידי הצדדים במסגרת החתימה על ההסכם המחייב והסופי.

 

סנט-טק מדיקל מפתחת טכנולוגיה לזיהוי מוקדם של מחלות בזמן אמת ובכללן זיהוי מהיר של נגיף קורונה (Covid-19), וכפי שדיווחה ביום 31 באוגוסט 2020, נמצאת במהלך ניתוח מאות דגימות הביופסיה הנשיפתית אשר נאספו במסגרת הניסוי הקליני שהושלם במרכז הרפואי מאיר כפ"ס, שתכליתו לזהות את הביטוי הגנטי של נגיף הקורונה בנשאי הנגיף וכן לשם השלמת טביעת האצבע המטבולית (ביומרקר). נקסט ג’ן נערכת לבצע מחקרים קליניים נוספים בהקדם הן על נשאים סימפטומטיים והן על נשאים א-סימפטומטיים במטרה להדגים את יעילות המערכת בקבוצות מחקר אלו.

 

יניב חברון מנכ"ל נקסט ג’ן: "אנו שמחים על ההתקשרות עם בנק ההשקעות AEGIS, אשר הביע אמון בפוטנציאל הקליני והעסקי הרב של חברת נקסט ג’ן ביחד עם חברת סנט-טק מדיקל. הגיוס הצפוי יאפשר לנו להרחיב, לטייב ולקדם את פעילות המחקר והפיתוח הענפה של סנט-טק מדיקל ובכך את עסקיה של חברת נקסט ג’ן לאחר השלמת המיזוג, ובכך יהיה בידינו להעמיד מערכי תמיכה ושירות לקראת עסקאות מסחור משמעותיות, יאפשר רכש שוטף של ציוד הבדיקה וכמובן העמדת מערך שיווקי בינ"ל להגדלת היקף מסחור ולהטמעת פתרונות כקו אבטחה רפואי בגבולות ומעברים שיסייע להחזיר ענפי כלכלה רבים לפעילות שוטפת. 

 

אנו מאמינים כי רישום מניות נקסט ג’ן בבורסת הנאסד"ק יחשוף את ההזדמנות העסקית של סנט-טק מדיקל ונקסט ג’ן בשוק הטכנולוגי המוביל בעולם ויסייע להציף ערך. להערכת החברה התמחור משקף לסנט-טק מדיקל שווי התחלתי, נוכח הפוטנציאל העסקי הרב של פתרונות החברה להתמודדות עם בלימת התפשטות מגיפות בכלל והקורונה בפרט וזאת בהתחשב בנקודת הזמן בא אנו מצויים וכשחובת ההוכחה למיצוי הפוטנציאל הטכנולוגי של החברה מוטלת עלינו."

 

רוברט אייד מנכ"ל ויו"ר בנק AEGIS: בנק AEGIS מצפה לעבוד עם חברת נקסט ג’ן ביומד בע"מ ולפעול לשם השלמת גיוס הון מוצלח ורישום נקסט ג’ן בפלטפורמת שירותי השוק של בורסת הנאסד"ק שבארה"ב. בנק AEGIS שמחים על כך שנקסט ג’ן העניקה לבנק שלנו את המנדט להיות חלק מרישום ניירות הערך של נקסט ג’ן בבורסה האמריקאית.

 

בנק AEGIS מחויב באופן מלא להשלמת הנפקת נקסט ג’ן בבורסת הנאסד"ק שבארה"ב, ובכך למלא בהצלחה את התחייבויותיו. החטיבה הישראלית של הבנק המובלת על ידי איזק (צחי) ליבני אייד, ההון השוקי הגלובלי של הבנק וכן היועצים הפיננסים של רשת הקמעונאות של הבנק יוקדשו במלואם להשלמת ההנפקה בנאסד"ק ובנק AEGIS מצפה לעבוד עם נקסט ג’ן במאמצים ובגיוסי הון עתידיים בעת שהיא תעמוד באבני הדרך שלה.

 

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  הודעה מדהימה וממליץ להתעמק בכתוב

  סנט-טק היא החברה המשמעותית בעלת המוצר ונקסטג'ן היא החברה בארץ עד המיזוג. הם מפתחים ינשוף קורונה, אם זה מצליח, זאת חברה שתעוף למעלה. השוק בארץ קטן אם זה באמת מצליח, השוק האמריקאי ידחוף אותה עוד יותר

  אנונימי 12/09/2020 21:57

 2. 2
  או שהמוצר של סנט-טק אשכרה עובד

  והם צופים לו ביקושים. חוץ מזה, על כל פרסום שאיננו הסכם מחייב - חובה על החברה המפרסמת לציין שהמידע הינו צופה פני עתיד. שבת שלום |12|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  hagaibob 11/09/2020 14:58

 3. 3
  סיפורים מי מאמין

  למה זה לא נכון כי החברה אין לה הון ובקושי הצליחה לגייס סך הכל הריצו את המניה ועכשיו יש סיפור למה לא ללכת לנסדק עכשיו למה צריך לעבור דרך שימור ועוד השקעה של 15 מיליון דולר על חברה עוד לפני ואם תעיינו טוב זה הכל אם וכאשר וצופה פני עתיד אני מציע לזלזל בהודעה הזאת זה נראה הרצה שיבושם להםן אבל אל תפלו בפח לא חסר שלד בנסדק לא צריכים לבוא לארץ
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  sr82 11/09/2020 09:33

 4. 4
  וזה טוב?

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  bosof 10/09/2020 20:22

 5. 5
  |1||1|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  איתלי 10/09/2020 19:01

 6. 6
  אני צריך לראות כדי להאמין...

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  רע 10/09/2020 17:30