עליות בפתיחת המסחר בוול סטריט, טסלה עולה 5%

נאסד"ק מטפס 0.9%; באירופה יציבות סביב שערי הבסיס, אחרי השארת הריבית על כנה; הנפט חוזר לרדת לאחר התיקון אמש

חדשות ספונסר 10/09/2020 16:50

א+א-

בורסות ארה"ב פתחו את יום המסחר במגמה חיובית לאחר יום של עליות שערים. אמש, ננעל המסחר בעליות שערים בהובלת מניות הטכנולוגיה שתיקנו לאחר 3 ימים של ירידות חדות. המסחר המוקדם מאופיין בתנודתיות גבוה מהתנודתיות של החודשים האחרונים ונראה שעצבנות חוזרת לשווקים. החוזים העתידיים מחקו ירידות שערים חדות מוקדם יותר והעצבנות במסחר עדיין מורגשת.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, הדקס עולה 0.1%, הקאק הצרפתי יורד 0.2% ובבריטניה נחלשת ב-0.4%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה מעורבת, הניקיי היפני עלה 0.9%, הונג קונג ירדה 0.6%, הקוספי בקוריאה ננעל בעליה של 0.9% ומדד שנחאי ירד 0.6%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד נחלשת לרמה של 37.5 דולר. הזהב נסחר ביציבות ברמה של 1,947 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

RH) RH) חברת רהיטי היוקרה דיווחה על רווח של 4.9 דולר למניה מול צפי של 3.4 דולר עם הכנסות שעקפו את תחזיות השוק. החברה פרסמה תחזית אופטימית להמשך השנה בה היא רואה רווח תפעולי של 25% גבוה מהצפי הקודם שעמד על 20%.

 

אסטרה זנקה (AZM) החברה הודיעה כי עד לסיום השנה היא תדע האם החיסון שלה עבור וירוס הקורונה יעיל. כזכור החברה השעתה אתמול את החלק המתקדם בניסוי עד שוועדת בטיחות עצמאית תחקור את המחלה שתקפה את אחת ממשתתפות הניסוי.

 

גיים סטופ (GME) צוללת 10% במסחר המוקדם לאחר דוחות חלשים והפסד של 1.4 דולר למניה מול צפי להפסד קטן יותר של 1.13 דולר. החברה שמוכרת משחקים וקונסולות דיווחה על הכנסות חלשות, למרות גידול במכירות ברשת.

 

אקווינוקס (EQIX) החברה חוקרת מספר אירועי כופר במספר מערכות פנימיות שלה. החברה מסרה כי מרכזי הנתונים והיצע השירותים שלה נותרים פעילים לחלוטין. לאירוע אין השפעה על פעילות הלקוחות מאחר שהם מפעילים ציוד משלהם בתוך מרכזי הנתונים של החברה.

 

יום צ’יינה (YUMC) מניות החברה יורדות 5.3% ביום המסחר הראשון שלהם בהונג קונג. החברה גייסה 2.22 מיליארד דולר ברישום כפול גם בבורסה של הונג קונג בנוסף שזה שבארה"ב.  

 

באד בת’ אנד ביונד (BBBY) נכנסה לרשימת "הרעיונות הטובים ביותר" של וודבוש. החברה עדיין נסחרת ברמות חסר למרות מכירות זהות ושהיא בדרך לשיפור דרמתי ברווחיות.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה