בורסות ארה”ב פותחות את יום המסחר בעליות שערים

לאחר שאמש ננעל עוד יום מסחר בירידות שערים חדות במיוחד במניות הטכנולוגיה

חדשות ספונסר 09/09/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר בעליות שערים חדות לאחר שאמש ננעל עוד יום מסחר בירידות שערים חדות במיוחד במניות הטכנולוגיה. אפל צללה מעל 6.5% וטסלה אבדה מערכה מעל 20% במחזורי מסחר גבוהים. מדד הנאסד"ק 100 רשם יום מסחר גרוע במיוחד עם סגירה סמוך לנמוכים יומיים כשהוא מאבד קרוב ל-10% בשלושה ימי מסחר.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה חיובית, הדקס עולה 1.1%, הקאק הצרפתי עולה 0.7% ובבריטניה מתחזקת ב-0.9%. באסיה ננעלו הבורסות במגמה שלילית, הניקיי היפני נחלש ב 1%, הונג קונג ירדה 0.6%, הקוספי בקוריאה ננעל בירידה של 1.1% ומדד שנחאי ירד 1.86%.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 37.4 דולר. הזהב נחלש לרמה של 1,926 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

פלוטון (PTON) עולה 4% במסחר המוקדם לאחר שגם גולדמן זאקס ו-COWEN מעלים את מחיר היעד למניה ל-110 דולר בשל ביקושים חזקים למוצרי החברה שלדעתם ימשכו בשל התמשכות מגפת הקורונה.

 

אסטרהזנקה (AZM) השהתה את הניסוי שלה לקורונה בשל תחלואה בלתי צפויה בחלק מהחולים. הניסוי יופסק עד שוועדה בלתי תלויה תבדוק את נתוני הבטיחות.

 

סלאק טכנולוגיות (WORK) צוללת 17% במסחר המוקדם לאחר דוחות שעקפו את התחזיות עם ברייק איוון בשורת הרווח מול צפי להפסד של 3 סנט למניה. החברה צירפה 8,000 לקוחות חדשים משלמים אולם דיווחה על קצב צמיחה איטי מאוד במהלך הרבעון הנוכחי וזה הדבר שהשוק הכי פחות אוהב – האטה בצמיחה.

 

לולולמון (LULU) החברה הרוויחה 0.74 דולר למניה מול צפי של 0.66 דולר ברבעון האחרון עם הכנסות שעקפו את התחזיות. בתחום הדיגיטל צמחה החברה ברבעון ב-155% ביחס לרבעון המקביל בשנה שעברה. החברה דיווחה על ירידה של 20% ברווח ברבעון כתוצאה מהוצאות שיווק גדולות. המניה יורדת מעל 4% במסחר המוקדם.

 

נביסטאר (NAV) החברה דיווחה על הפסד של 37 סנט למניה, גבוה ב-5 סנט מהציפיות של השוק. החברה פספסה גם בשורת ההכנסות והיא ציינה שהיא נפגעה מהסגר במהלך הרבעון השני.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה