דוחות כספיים

IFF פספסה את תחזית ההכנסות ועלתה על צפי הרווח

הכנסות החברה ברבעון השני הסתכמו ב-1.2 מיליארד דולר; הרווח המתואם עמד על 1.36 דולר למניה; החברה מגדילה את שיעור הדיבידנד המחולק ב-3%

חדשות ספונסר 11/08/2020 10:36

א+א-

חברת תמציות הטעם IFF שמיזגה לתוכה את פרוטרום הישראלית, פרסמה אמש לאחר סגירת המסחר בארה"ב את תוצאותיה לרבעון השני של שנת 2020. הנתונים שהציגה החברה הושפעו מהתפשטות הקורונה, פספסו את צפי האנליסטים בהכנסות אך עקפו את תחזיות הרווח.

 

הנהלת החברה מסרה עם פרסום הדוחות כי "תוצאות הרבעון השני הושפעו באופן המשמעותי ביותר עד כה, מהצעדים בהם נקטו גופי הרגולציה ברחבי העולם והציבו הזדמנויות ואתגרים בפני עסקי החברה. פעילות החברה בתחומי המזון הארוז, משקאות, היגיינה ומוצרי חיטוי הציגו ביצועים טובים.

 

הקטגוריות החשופות יותר להשפעות הקורונה וחוו לחץ משמעותי ברבעון זה הן תחומי הריחות ושירותי המזון. יחד דעם זאת, ככל שהוקלו המגבלות והסגרים נצפה שיפור בחודש יולי עם צמיחה חד ספרתית נמוכה במכירות שהיוו נקודת מפנה בהשוואה לרבעון השני.

 

עוד מדגישה הנהלת החברה כי הכוח של עסקי החברה בא לידי ביטוי בתזרים מזומנים חזק שאיפשר לה להמשיך ולהפחית את החוב נטו תוך החזר הון לבעלי המניות. הגדלת שיעור הדיבידנד הרבעוני מדגישה את הביטחון של ההנהלה בפעילות העסקית, באסטרטגיה ארוכת הטווח וביכולת החברה לייצר תזרים מזומנים חזק"

 

סך ההכנסות ברבעון השני של 2020 הסתכמו ב-1.2 מיליארד דולר, בהשוואה להכנסות של 1.29 מיליארד דולר ברבעון המקביל ב-2019. הרווח התפעולי הסתכם ב-119.4 מיליון דולר בהשוואה לרווח תפעולי של 199.9 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2019.

 

הרווח הסתכם ב-74 סנט למניה, בדילול מלא, בהשוואה ל-1.2 דולר למניה בדילול מלא ברבעון המקביל ב-2019. הרווח המתואם הסתכם ב-1.36 דולר למניה לעומת 1.61 דולר למניה ברבעון המקביל.

 

על פי ציפיות האנליסטים ההכנסות היו צפויות להסתכם ב-1.22 מיליארד דולר, כך שהתוצאות היו נמוכות מהצפי ולעומת זאת הרווח המתואם שצפו בשוק עמד על 1.28 דולר למניה והתוצאות בפועל היו טובות יותר.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה