בוני תיכון: הועדה המקומית רמלה המליצה להפקדה פרויקט פינוי בינוי בעיר

הפרויקט המקודם על ידי החברה במתחם פרנקל בעיר יכלול פינוי של בניינים ישנים ובניית 301 יחידות דיור ושטחי מסחר ומשרדים

חדשות ספונסר 30/06/2020 12:30

א+א-

הועדה המקומית רמלה, המליצה בפני הוועדה המחוזית לאשר את הפקדת תוכנית "פינוי בינוי" במתחם פרנקל בעיר. מדובר בתוכנית שיזמה חברת בוני התיכון, לפינוי 4 בניינים ישנים ברחוב ישראל פרנקל באיזור הכניסה המערבית לרמלה, ושטחה משתרע על כ- 9 דונמים.

 

במסגרת התוכנית המוצעת, יוקמו שלושה בנייני מגורים חדשים בני 23-7 קומות, שיכללו סך של 301 יחידות דיור, שטחי מסחר בהיקף של 1,150 מ"ר ומשרדים בהיקף של 690 מ"ר בנוי. הפרויקט יוקם במקום 54 יחידות דיור ומבנה מסחר ישנים הקיימים היום ברחוב.

 

רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית: "הפרויקט הזה הוא הרבה יותר מעוד מעלית או ממ"ד. זהו פרויקט משנה חיים עבור בעלי הדירות. הוא יוצר מציאות עירונית חדשה, מודרנית, בטוחה ונגישה ומהווה מרכיב חשוב בתנופת ההתחדשות שעוברת רמלה. הוא יתרום לחיזוק השכונה וישביח את פני העיר".

 

על התכנון האדריכלי מופקד אדריכל ניר חן. עד כה, חתומים כ-65% מהדיירים. 54 המשפחות המתגוררות כיום במתחם, יקבלו כל אחת, דירה חדשה הכוללת ממ"ד, מרפסת שמש וחניה מקורה במקום הדירה שברשותן.

 

סך הכל, בוני התיכון יוזמת ומקדמת היום כ-20 פרויקטי פינוי בינוי בהיקף כולל צפוי של למעלה מ-14,000 יחידות דיור באיזורי הביקוש ברחבי הארץ.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה