בית הזהב: ההפסד הנקי לרבעון הראשון היה כ - 6.16 מיליון ש”ח, לעומת רווח נקי של כ - 9.70 מיליון ש”ח ברבעון המקביל אשתקד

נכון לתאריך הדוח, לא נתגלו מקרי קורונה בקרב דיירי בתי הדיור המוגן והמחלקות הסיעודיות של החברה בישראל. להבדיל, בחלק ניכר מבתי האבות באנגליה נתגלו מקרי קורונה

מערכת ספונסר 29/06/2020 17:24

א+א-

 בית הזהב מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2020: ההפסד הנקי לרבעון הראשון היה כ - 6.16 מיליון ש"ח, לעומת רווח נקי של כ - 9.70 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. ההכנסות עמדו על כ - 14.19 מיליון ש"ח, לעומת הכנסות של כ - 14.01 מיליון ש"ח ברבעון המקביל ב - 2019.

החברה דיווחה כי "נכון לתאריך הדוח, לא נתגלו מקרי קורונה בקרב דיירי בתי הדיור המוגן והמחלקות הסיעודיות של החברה בישראל. להבדיל, בחלק ניכר מבתי האבות באנגליה נתגלו מקרי קורונה רבים הן בקרב דיירים והן בקרב עובדים, ותפוסת בתי האבות באנגליה ירדה בכ - %15 ביחס לתקופה טרום משבר הקורונה. יחד עם זאת, במהלך שלושת השבועות האחרונים חלה התייצבות ואף התפוסה עלתה בכאחוז וחצי מנקודת השפל".

עוד נכתב בדוח כי "בתקופת הדוח לא חלה השפעה על תוצאות הפעילות בתחום הדיור המוגן בישראל. בתקופה שלאחר מועד הדוח ועד היום, בתי הדיור המוגן היו סגורים לביקורים ושיווק באופן שכניסת דיירים חדשים הייתה זניחה בלבד ובהתאם חלה ירידה לא מהותית בשיעורי התפוסה בבתים. כמו כן, בבית גיל הזהב חלה פגיעה בהכנסות מפעילות שהופסקה, שתרמה למחזור סך של כ - 2 מיליון ש"ח בשנת 2019".

"בכל הנוגע לעלויות, לא חלו שינויים מהותיים כתוצאה מהשפעות הנגיף ובכלל זה בעלויות הקבועות והמשתנות, והבתים לא נקטו עד כה באופן נרחב בהוצאת עובדים לחל"ת או בצמצומים ופיטורים. בהתאם, החל ממועד הדוח ועד היום, חלה פגיעה מסוימת ברווחיות מתחום הדיור המוגן".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה