וול סטריט פותחת את יום המסחר בירידות שערים קלות

דוח דורשי התעסוקה השבועי מראה על 1.48 מיליון דורשי עבודה חדשים מול צפי ל-1.35 מיליון ומוכיח ששוק העבודה בארה"ב רחוק מלהתאושש

חדשות ספונסר 25/06/2020 17:00

א+א-

בורסות ארה"ב פותחות את יום המסחר בירידות שערים לאחר יום מסחר שלילי אמש והירידה החדה ביותר מאז 11 ביוני. דוח דורשי התעסוקה השבועי מראה על 1.48 מיליון דורשי עבודה חדשים מול צפי ל-1.35 מיליון ומוכיח ששוק העבודה בארה"ב רחוק מלהתאושש.

 

בורסות אירופה נסחרות ביציבות, הדקס הגרמני עולה 0.15%, הקאק הצרפתי מתחזק 0.1% והפוטסי הבריטי יורד ב-0.3%. אסיה ננעלה במגמה שלילית, בורסות סיאול ירדה 2.3%, טוקיו ירדה 1.2%, הונג קונג נחלשה 0.5%, בסין לא התקיים מסחר. 

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת כ-2% למחיר של 37.3 דולר לחבית. הזהב נחלש לרמה של 1,760 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

 

ריט איד (RAD) רשת הדרגסטורים הפסידה 4 סנט למניה מול צפי להפסד רחב יותר של 38 סנט. הכנסות החברה עקפו את התחזיות יחד עם הכנסות לחנויות זהות שעלו 6.6%. החברה מושכת את התחזית השנתית שלה בשל וירוס הקורונה.

 

דיסני (DIS) - החברה דוחה שוב את הפתיחה של דיסנילנד בקליפורניה ל-17 ביולי וממתינה להנחיות מגורמים במוסדות מדינת קליפורניה. החברה טוענת שייקח זמן להחזיר את העובדים מחופשה ועד להכנת הפארק והמלונות לקבלה מחודשת של קהל.

 

טסלה (TSLA) יצרנית מכוניות היוקרה החשמליות מתכננת מתקן למחקר וייצור של סוללות בפרומונט, קליפורניה. לחברה יש כבר פעילות מסוימת של ייצור במפעל הנוכחי אולם בקנה מידה קטן נכון להיום.

 

אקסנטרה (ACN) חברת הייעוץ הביסה את התחזיות עם רווח של 1.9 דולר למניה מול צפי שוק של 1.85 דולר. הכנסות החברה גם כן עקפו את התחזיות. ההכנסות ירדו ב 1% ביחס לשנה שעברה אך החברה רשמה גידול בתחום העסקים הצומחים בתחום שירותי הענן שלה.

 

מקקורמיק (MKC) יצרנית התבלינים ורטבים דיווחה על רווח של 1.47 דולר למניה מול צפי של 1.16 דולר עם הכנסות שעקפו את התחזיות. התוצאות הטובות מגיעות בשל הסגר בבתים וצרכנים שעברו לבשל באופן ביתי.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה