רשת האקסלרטורים Techstars תקיים אקסלרטור ל-10 חברות סטארטאפ בתחומים שונים

10 החברות נבחרו להשתתף באקסלרטור מבוסס מנטורינג בתל אביב, שיתקיים מה - 7 ביוני ועד ה - 3 בספטמבר

מערכת ספונסר 01/06/2020 16:32

א+א-

רשת האקסלקטורים העולמית Techstars, שלה כ-50 תכניות בינלאומיות בוורטיקלים שונים, תקיים אקסלרטור החל מה - 7 ביוני ועד ה - 03 בספטמבר, לעשר חברות הייטק העוסקות בנושאים שונים. החברות יקבלו הדרכה ממנטורים מקצועיים, יכירו אנשי מקצוע וייחשפו לקשרים חדשים עם גורמים ומשקיעים מובילים בתעשייה בעולם.

התכנית תימשך 13 שבועות ובה כל אחת מעשר החברות שהתקבלו לתוכנית תקבל השקעה של עד 120 אלף דולר. בנוסף, החברות ייהנו ממנטורינג מעשי בשטח, גישה לרשת העולמית של טקסטארס, ולקשרים עם גורמים עסקיים בחו”ל ולחברות בינלאומיות. יצוין כי כ- 50% מהחברות המשתתפות באקסלרטור הוקמו על ידי נשים.

מנהלת התכנית בישראל היא הילה אוביל ברנר, יזמית שהקימה את WhiteSmoke המציעה פלטפורמה לעריכה ולהגהה של טקסטים באנגלית ונסחרת כיום בבורסה, את הארגון החברתי - התנדבותי "יזמיות", אשר תומך ומקדם נשים יוזמות בתעשיית הייטק, וכן ניהלה בעבר את התכנית המשותפת של ברקליס ו - Techstars בישראל.

Techstars פועלת בישראל כבר 4 שנים. מייסדיה וצוותיהם מתחברים ליזמים, למומחים, למנטורים, לבוגרי אקדמיה, למשקיעים, למנהיגים עסקיים ולשותפים תאגידיים כדי לסייע לסטרטאפים לצמוח. היא מפעילה כ- 50 מאיצים ברחבי העולם וכיום שווי השוק של החברות הבוגרות שלה גדול מ - 24 מיליארד דולר.

אוביל ברנר ציינה: "אני גאה להוביל את האקסלרטור הבינלאומי הזה של חברת Techstars העולמית וגאה שקיבלנו החלטה לפתוח אותו לראשונה בתל אביב ועוד בתקופה זו . זוהי הזדמנות פז ל - 10 החברות אשר נבחרו בקפידה. המשתתפים בתכנית יקבלו הזדמנות ללמוד מאנשי מקצוע רבים ומקצועיים בתחומם ו - 13 השבועות של התכנית יהיו מאתגרים, חווייתיים, מקצועיים ובעיקר יהוו מקפיצה אדירה בתחום לחברות ההייטק המשתתפות".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה