חדשות שוק ההון category name

אינטליקנה חתמה הסכם החלפת מניות בהיקף של כ-500 אלף דולר עם חברת סיטרין

שיתוף הפעולה בין החברות כולל הקצאת מניות הדדית ושילוב יכולות בתחום הקנאביס עם קידום פעילות אסטרטגי

חדשות ספונסר 01/06/2020 13:29

א+א-

חברת הקנאביס אינטליקנה מדווחת היום על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת סיטרין גלובל קורפ. במסגרת שיתוף הפעולה החברות תבצע הקצאת מניות הדדית בהיקף של כ-500 אלף דולר. ההקצאה חסומה ל-6 חודשים וכוללת מנגנון כנגד ירידת שווי הקצאה של עד 20%.

 

הקצאת המניות מהווה צעד ראשון במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי שנרקם בין הצדדים, במטרה לשלב את היכולות של אינטליקנה בתחום הקנאביס הרפואי עם האסטרטגיה של סיטרין גלובל לקידום חברות הנמצאות בשלב הצמיחה להרחבת הפעילות שלהן בארץ ובעולם.

 

אורה סופר, יו"ר ומנכ"לית סיטרין גלובל: "שיתוף הפעולה הינו הבעת אמון שלנו בחברת אינטליקנה והיא תצטרף ותהווה חלק מפורטפוליו החברות שלנו. אנו נפעל יחד עם אינטליקנה להעמיק את יכולותיה לממש את אסטרטגיה והתוכנית העסקית בארץ ובעולם תוך חיזוק מובילותה בתחום הקנאביס הרפואי."

 

אורי וייס, מנכ"ל אינטליקנה: "אנו מצפים לעבודה משותפת עם סיטרין גלובל. הסכם הקצאת המניות שחתמנו סוללת את הדרך לשיתופי פעולה שיתרמו להתרחבות הגלובלית שלנו".

 

לאינטליקנה רישיונות IMC-GAP מהיק"ר לחוות הגידול והריבוי במתקן אותו הקימה החברה בשטח של 5.5 דונם עם כושר ייצור של כ-10 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה. במתקן פועלות מערכות טכנולוגיות המייצרות תנאים לגידול מהיר של קנאביס רפואי באיכות גבוהה.

 

לחברה הסכמים מסחריים עם מספר חברות בתעשייה והנהלת החברה ממשיכה לבנות שיתופי פעולה והסכמים עם גורמים נוספים למכירת התוצרת מהמתקן. כמו כן, לצד פעילות הקנאביס הרפואי בישראל, לחברה הסכמים עם ’מורז’ ו’בר מגן’ לפיתוח ומכירת מוצרים מבוססי CBD בשווקים מחוץ לישראל ופעילות קנאביס רפואי בפורטוגל שתושלם בתקופה הקרובה.

 

סיטרין גלובל, חברה הרשומה במדינת דלוואר, ארה"ב, ומניותיה נסחרות בשוק ה- OTCQB תחת הסימול TECR, עוסקת במתן פתרונות מימון ושירותי ייעוץ לחברות טכנולוגיה מתחום הייטק, הביוטק וחברות ישראליות מתחום הקנאביס הרפואי הנמצאות בשלב הצמיחה, במטרה לסייע להן במימון הון חוזר, הרחבת הפעילות בישראל ובעולם, מציאת שותפים עסקיים, רכישת נכסים, מיזוגים, רכישות, הנפקות והכל בהתאם לאסטרטגיה של החברות.

 

בעלי המניות של סיטרין גלובל הינם ביו היתר גופים מובילים מישראל הכוללים את קרנות סיטרין ס.א.ל השקעות בטכנולגיה הייטק וביוטק, קבוצת וולתסטון וחברת נטו.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה