אינטליקנה מתחילה בהפעלת מתקן הקנאביס בשרון

לאחר קבלת אישור מהיחידה לקנאביס רפואי תכניס החברה צמחי קנאביס באופן מיידי והמתקן יחל בפעילות אופרטיבית; החברה מקדמת הסכמים מסחריים במטרה למכור מראש את כלל התוצרת

חדשות ספונסר 26/05/2020 10:16

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה, מודיעה כי השלימה קבלת רישיונות IMC-GAP לחוות הגידול והריבוי, המהווה חלק מרכזי מהמתקן המתקדם שלה (בבעלות מלאה). בעקבות קבלת האישורים, תכניס החברה צמחי קנאביס רפואי באופן מיידי והמתקן יחל בפעילות אופרטיבית.

 

המתקן בשרון הוא בשטח של 5.5 דונם עם כושר ייצור של כ-10 טון מוצרי קנאביס רפואי בשנה. במתקן פועלות מערכות בקרת אקלים מתוחכמות המספקות יכולות שליטה בכמות והיקף האור, כולל תאורה חכמה בעלות טכנולוגיה ייחודית לגידול קנאביס רפואי וכן שליטה בתנאי גידול לרבות התאמה וויסות טמפרטורה ותנאי לחות.

 

הטכנולוגיות שהוטמעו במתקן מייצרות תנאים לגידול מהיר והדיר של קנאביס רפואי באיכות גבוהה. לחברה הסכמים מסחריים עם מגוון לקוחות והנהלת החברה מקדמת הסכמים נוספים מתוך מטרה למכור את יתרת תוצרת הקנאביס הרפואי, מראש.

 

לצד פעילות הקנאביס הרפואי בישראל, לחברה הסכמים עם ’מורז’ ו’בר מגן’ לפיתוח ומכירת מוצרים מבוססי CBD בשווקים מחוץ לישראל ופעילות קנאביס רפואי בפורטוגל שתושלם בתקופה הקרובה.

 

אינטליקנה נסחרת בבורסת תל אביב לפי שווי של קרוב ל-100 מיליון ₪. מתחילת השנה עלתה מניית החברה בשיעור של 31.5%. בשלב זה לחברה אין עדיין הכנסות, אך היא צופה כי בשנת 2020 יגיעו הכנסותיה לכ-10 מיליון ₪ ובשנה הבאה יעלו לכ-38 מיליון ₪

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה