וול סטריט: עליות בפתיחת המסחר

זאת לאחר שאמש ירדו המדדים וקטעו רצף של 3 ימי מסחר חיוביים

חדשות ספונסר 20/05/2020 17:00

א+א-

יום המסחר בארה"ב נפתח בעליות שערים לאחר שאמש ירדו המדדים וקטעו רצף של 3 ימי מסחר חיוביים. 

 

אמש שעה לפני נעילת המסחר המדדים עוד נסחרו במגמה חיובית בהובלה של מניות הטכנולוגיה אולם תוצאות חלשות של חברת מודרנה לוירוס הקורונה דחפו את המדדים ללחץ של מוכרים וסגירה שלילית, נזכיר שאותה חברה הרימה את השוק חזק ביום שני עקב תוצאות שלב ראשון טובות.

 

בורסות אירופה נסחרות במגמה מעורבת, מדד הדקס הגרמני עולה ב-0.5%, הקאק הצרפתי יורד ב-0.1%, בריטניה עולה 0.3%. באסיה מגמה חיובית, בורסות סיאול עלתה 0.5%, טוקיו עלתה  0.8%, הונג קונג ננעלה ללא שינוי.

 

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות למחיר של 32.7 דולר לחבית. הזהב נסחר ביציבות סביב 1,749 דולר לאונקיה.

 

מניות בכותרות

רויאל קריביאן (RCL) מדווחת על הפסד של 1.48 דולר למניה ברבעון הראשון. החברה שורפת 250-275 מיליון דולר כל חודש בזמן שצי האוניות שלה עומד.

 

טרגט (TGT) מדווחת על רווח של 59 סנט מניה מול צפי של 40 סנט והכנסות שעקפו את התחזיות. החברה הציגה גידול של 10.8% בהכנסה לחנויות זהות מול צפי לגידול של 7.5% בשל הסתגרות בבתים ועליה בצריכה בשל וירוס הקורונה.

 

הארלי דוידסון (HOG) החברה דיווחה על פתיחת המפעלים שלה השבוע אך בקצב ייצור מופחת בשל ביקושים נמוכים מצד שוכרי האופנועים.

 

לאוס (LOW) רשת הריטייל לשיפור הבית, מדווחת על רווח של 1.77 דולר למניה הרבה מעל לציפיות של 1.32 דולר. הכנסות לחנויות זהות צמחו ב-11.2% מול צפי של 3.3% בלבד. החברה מושכת את התחזית השנתית שלה בעקבות וירוס הקורונה. מניות החברה מזנקות 6% במסחר המוקדם.

 

יוניטד איירליינס (UAL) חברת התעופה מודיעה על שיתוף פעולה עם כלורוקס יצרנית מוצרי הניקיון וקליבלנד קליניק בשם "יוניטד פלוס" במטרה להציב הנחיות ונהלים לשיפור הניקיון, הבטיחות והתרחקות חברתית.

 

CVS (CVS) רשת בתי המרקחת החזירה 4.3.3 מיליון דולר לקרן החילוץ הממשלתית. החברה ציינה שהיא קבלה את הכספים כחלק מהפצה אוטומטית של משרד הבריאות ואין לה צורך בהם.

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה