שיח: טלקאן עימה חתמה החברה על שיתוף פעולה, קיבלה רישיון גידול קנאביס

טלקאן תגדל קנאביס רפואי על כ-10 דונם בחווה הממוקמת באזור השפלה ויכולה להגדיל את השטח לכ-23 דונם; שיח צופה התחלת מכירות בסוף שנת 2020

חדשות ספונסר 18/05/2020 10:51

א+א-

שיח מדיקל גרופ, חברת הקנאביס הרפואי בבעלות משפחת שריד, מדווחת כי חברת טלקאן עמה התקשרה שיח בהסכם לפיו תקים טלקאן חוות גידול לצורך ריבוי וגידול צמחי קנאביס ומכירתם, בהתבסס על הידע הנצבר והניסיון הרב של שיח, קיבלה רישיון לתחילת גידול קנאביס רפואי.

 

במסגרת ההסכם, שיח תספק לטלקאן את הגנטיקה של זני שיח וכן ליווי וייעוץ החל מהליכי הגידול וכלה בשלב המכירה. טלקאן תגדל קנאביס רפואי על כ-10 דונם מן החווה אשר ממוקמת באזור השפלה ויש ביכולתה להגדיל את החווה לכ-23 דונם. שיח צופה התחלת המכירות כבר בסוף שנת 2020 וגידול משמעותי בכמויות הגידול ובהכנסות כתוצאה משיתוף הפעולה ב-2021.

 

שיח מדיקל גרופ ממשיכה לממש את אסטרטגיית החברה ליצירת שיתופי פעולה בארץ ובעולם אשר ימשיכו להניע את החברה לצמיחה. ההסכם עם טלקאן מצטרף להסכם נוסף עם מגדל בצפון הארץ אשר התחיל לגדל בימים אלו, וצפוי להגדיל באופן משמעותי את יכולות הגידול של שיח מדיקל גרופ.

 

לאחרונה דיווחה שיח על הרחבת פעילותה באירופה ובארה"ב ובכלל זה הקמת תשתית מלאה ופעילות לאורך כלל שרשרת הערך ביוון. תשתית זו תאפשר לשיח גישה לשוק האירופי במקביל וללא תלות באישור הייצוא ממדינת ישראל. כמו כן, שיח דיווחה לאחרונה על עמידתה בתקן האירופאי GACP.

 

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "אנו שמחים שלאחר שיצרנו שת"פ פעולה אסטרטגיים, אנו מתחילים להנות מפירות אלו אשר יגדילו בצורה משמעותית את יכולות הייצור של שיח מדיקל גרופ. לצד היערכותנו לקראת ייצוא קנאביס רפואי לעולם, אנו נדאג להמשיך ולספק תוצרת איכותית בישראל ולפעול לכך שהידע הגנטי העשיר שלנו ימשיך לספק מזור למטופלים רבים ברחבי הארץ והעולם

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה