קנאשור בהסכם לרכישת תפרחות קנאביס מחוות בר לב

הכמות שתסופק בשנה מוערכת לכל הפחות בכ- 1.8 מיליון ₪; קבוצת סולבר, בעלת השליטה בקנאשור העניקה לה קו אשראי בהיקף של 4 מיליון ש"ח לצורך מימון הון חוזר

חדשות ספונסר 07/04/2020 14:32

א+א-

חברת הקנאביס הרפואי קנאשור חתמה עם חוות בר לב גידולים חקלאיים על הסכם לרכישת תפרחות קנאביס רפואי, בהתאם לתקן IMC-GAP, ובכמות שנתית מינימאלית של לכל הפחות 300 ק"ג. הכמות שתסופק בשנה מוערכת לכל הפחות בכ- 1.8 מיליון ₪ ב- 4 מחזורי גידול.

 

הסכם ההתקשרות נחתם לתקופה ראשונה של 12 חודשים, ויוארך באופן אוטומטי, אלא אם כן יוחלט אחרת על ידי אחד הצדדים ובהתרעה של 90 יום לפחות.

 

בר- לב היא חוות גידול קנאביס בבעלות פרטית, הממוקמת במועצה אזורית לב השרון, ובעלת שני רישיונות מסחריים בתחום הגידול והריבוי של קנאביס רפואי. חוות הריבוי של חברת בר-לב מפיצה וממסחרת לכמה מחוות הגידול בארץ זני קנאביס שנוצרו במנהל המחקר החקלאי, מכון וולקני, בפרוייקט המחקר של פרופ’ משה פליישמן. חוות הגידול של החברה, תספק לקנאשור תפרחות ממגוון זני קנאביס שפותחו בפרויקט ההשבחה של פרופ׳ פליישמן.

 

לדברי עידו נחושתן, יו"ר קנאשור: "החברה החלה בייצור מסחרי של מוצרי קנאביס רפואי (תפרחות ושמנים) במתקן הייצור של החברה ומתכוננת להתחיל במכירות ראשונות כבר לאחר חג הפסח. החברה מברכת על ההתקשרות עם חוות בר לב היות שמדובר בגידולים איכותיים, מזנים שפותחו על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, ובחווה מקצועית.

 

במהלך הרבעון הקרוב מתכננת בחברה להתחיל בגידול עצמאי ( גידול  Indoorבטכנולוגיה אירופונית) אשר יצטרף לרכש חומרי גלם מחוות חיצונות לייצור שני המותגים: Cannassure Indoor (מגידולי ה Indoor) ו – Cannassure select מגידולי חוות".

 

מברלב נמסר: "החווה מתחילה בימים אלו בקציר ראשון ממגוון הזנים תוצרי פרוייקט ההשבחה של פרופ’ פליישמן. הזנים בעלי תכולת חומרים מגוונת: טרפנים בעלי ריחות מיוחדים, קנבינואידים ופלבואידים ובעלי תפרחות מגוונות ודגשים אגרוטכניים נוספים המותאמים להתוויות היק"ר ודרישות השוק.

 

בברלב מאמינים שהגנטיקה הייחודית של הצמח יחד עם הגידול האיכותי והמוקפד הם המפתח ליצירת קנאביס רפואי באיכות הטובה ביותר לכלל הצרכנים בישראל. ההתקשרות עם קנאשור, המקפידה על איכות מוצריה, הינה אבן דרך חשובה לחברה".

 

עוד מדווחת היום קנאשור כי בעלת השליטה בחברה, קבוצת סולבר, העניקה לה קו אשראי בהיקף של 4 מיליון ש"ח לצורך מימון הון חוזר. הענקת קו האשראי, בעסקה מזכה בתנאי back to back ובעלות אשראי בנקאי רגיל, בוצעה לצורך תמיכה ביעדי המכירות וביסוס נתח השוק של החברה.

 

לדברי רן עמיר, מנכ"ל החברה: " קנאשור הוקמה על ידי קבוצת סולבר במטרה להיות ספק בינלאומי מוביל של מוצרי קנאביס רפואי ותכשירים רפואיים מבוססי קנאבינואידים.

 

קבוצת סולבר העמידה לרשות קנאשור תשתיות תעשייתיות, ואנו גאים לראות את הפעילות המסחרית המבשילה בימים אלה, וכוללת: גידול אינדור אירופוני ומפעל עיבוד IMC-GMP. קו האשראי שהועמד לרשות החברה יסייע לה בהגדלת כמויות הרכש לצורך ביצוע יעדיה השאפתניים."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה