קבוצת מר תספק מערכות התרעה ב-10 מיליון שקל

אספקת ההזמנה היא שלב ראשון בהרחבת הסכם קיים עם לקוח בינלאומי; החברה מעריכה כי ההזמנה המיידית תסופק ללקוח תוך חודשיים

חדשות ספונסר 29/03/2020 13:22

א+א-

קבוצת מר העוסקת בפיתוח ואספקת פתרונות בתחום עיר חכמה ובתחום הגנת המולדת, מודיעה כי חברה-בת הנמצאת בבעלותה המלאה החלה במימוש הסכם עם לקוח בינלאומי, ותספק לו מיידית מערכות גילוי והתרעה ב-10 מיליון שקל.

 

אספקת ההזמנה כעת מהווה שלב ראשון במימוש הרחבת מסגרת עם לקוח זה, כאשר הרחבת המסגרת כולה עומדת על היקף כולל של 23.5 מיליון שקל.

 

במסגת אספקת ההזמנה המיידית, תספק חברת-הבת של הקבוצה את המערכות שפיתחה ללקוח, ותהיה אחראית להתקנתן אצל הלקוח. הנהלת הקבוצה צופה כי אספקת ההזמנה תושלם תוך חודשיים, וכי שיעור הרווחיות מהסכם המסגרת עם הלקוח יהיה כמקובל במסגרת הסכמים דומים.

 

הכנסות קבוצת מר במחצית הראשונה של 2019 הסתכמו ב-219 מיליון שקל, לעומת 289 מיליון שקל במחצית הראשונה של 2018. הקבוצה פועלת בארבעה תחומים - תשתיות לתקשורת סיבים אופטיים, הגנת המולדת, מערכות חקירה ומודיעין מבוססות ביג-דאטה ופתרונות תקשורת טקטית לכוחות חירום וצבא. 

 
החברה פועלת באמצעות מספר חברות-בנות בישראל ובעולם, ולקוחותיה כוללים גופים ממשלתיים, מוניציפאליים, ביטחוניים, בנקים, מפעילי תקשורת ועוד. מר מעסיקה כ-1,200 עובדים ופעילה בעיקר באמריקה הלטינית, ארצות הברית, אפריקה וישראל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה