חוות קנביט בנאות הכיכר קיבלה תקן GACP להפצת מוצרי קנאביס רפואי באירופה

החברה עומדת בנהלי ארגון הבריאות העולמי; גם החווה בציפורית עוברת הכשרה לתקן אירופאי ומשלימה את תהליכי הוולידציה הדרושים

חדשות ספונסר 22/03/2020 09:40

א+א- 2

חברת הקנאביס הרפואי קנביט מדווחת היום כי חוות הגידול והריבוי של החברה בנאות הכיכר קיבלה תעודה רשמית מטעם חברת Union Control ,גוף הסמכה בינלאומי המאשרת כי החווה עברה את כל המבדקים הנדרשים וההסמכות הנדרשות ועומדת בנהלי ה-GAP וה-GACP של ארגון הבריאות העולמי (WHO) ושל הסמכות המדעית המבוזרת של האיחוד, באופן שיאפשר לחברה למכור את תוצרת החווה מבוססי תפרחות צמח הקנביס למפיצים מאושרים של קנאביס רפואי באירופה.

 

תוקפה של התעודה מיום 19 במרץ 2020 ועד ליום 18 במרץ 2021. החברה מצויה בהליכי השלמת בינוי מתקדמים בחווה של מתקן פוסט הרווסט אשר מתוכנן לעמוד בתקן EU-GMP .

 

כמו כן, החברה מעדכנת כי היא פועלת להשלים את הליכי הוולידציה במפעל בציפורית לשם הכשרתו לפעול בתקן GMP-EU אשר יאפשר לחברה לייצר במפעל מוצרים מבוססי תפרחות פרח הקנאביס ולייצא אותם לאירופה. זאת על אף העיכובים הנובעים מהתפרצות נגיף הקורונה, ולשם כך החברה פועלת באמצעים טכנולוגיים לעבודה מרחוק עם צוותים בינלאומיים לצורך השלמת הליכי הוולידציה כאמור.

 

בקנביט מעדכנים כי לאור משבר התפרצות נגיף הקורונה ברחבי העולם, אשר משפיעים על פעילותהרגולטורים בישראל ובעולם, אין באפשרות החברה להעריך מתי יושלם הליך החקיקה ומתי יתקבל אישור הרשויות המוסמכות לייצוא קנאביס רפואי מישראל. למרות זאת, החברה ממשיכה להיערך לייצוא על פי תוכנית העבודה.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אלסקה נחתף מהמדפים

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  marom11 22/03/2020 13:57

 2. 2
  מתי מכירות. כמה להערכתכם?

  שבוע שעבר שוב עברה בשווי את פארמוקן שמוכרת ומרוויחה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 22/03/2020 10:11