קורס ניתוח טכני

רוצים לקבל כלי נוסף שיעזור לכם לקבל החלטות בנוגע להשקעותיכם בשוק ההון?...

אתר ספונסר מזמין אתכם להירשם לקורס ניתוח טכני ברמה הגבוהה ביותר, המשלב תיאוריה ופרקטיקה ויהפוך אתכם, מנוסים ומתחילים כאחד, למומחים בתורת הניתוח הטכני.

אין כל צורך בידע מוקדם!!! הקורס מיועד למשקיעים אשר רוצים לשפר את ביצועיהם בשוק ההון הישראלי והאמריקאי. כיתות הלימוד מאובזרות באמצעי הדרכה מתוחכמים ובמחשבים מחוברים לבורסות בארץ ובעולם בזמן אמת. חשוב לציין כי הקורס הנ"ל הועבר עשרות פעמים בעבר והפך רבים למומחים בתחום.

לימוד החומר באמצעות אתר "ספונסר" הוא היחיד מסוגו בגלל הליווי הצמוד שממנו נהנים התלמידים דרך האתר ו/או דרך המייל והטלפון.

הטבות בלעדיות לנרשמים: כל חניך יקבל חודש מנוי במתנה לשירות האיתותים המתקדם sponser alert ולמשך תקופת הקורס יקבל כל חניך מנוי בחינם על תוכנת בורסה גרף ותוכנת דמו למסחר און-ליין במט"ח!!!

לסילבוס הקורס לחץ כאן..


פרטים כללים אודות הקורס:

תאריך מחזור ראשון: 17.02.2006, יום שישי.
מקום המפגש: מכללת מדיאטק היי טק, חלוצי התעשיה 20, מפרץ חיפה, חיפה.
מספר המפגשים: 7 מפגשים אחת לשבוע בימי שישי (למעט יום שישי ה- 24.3.06 ויתכן שגם למעט יום שישי
ה- 17.3.06, כך שהקורס ימשך עד ל- 7.04.06 או 14.04.06).
שעות הלימוד: 13:00 - 9:30 .
מרצה: ירון שקדי - מומחה לניתוח טכני,  ומנהל חדר מסחר בקוואטרו שוקי הון.
חומר מצורף : הקורס ילווה בחוברת פשוטה וברורה בשפה העברית, הלימודים יתקימו בכיתת מחשב כך שלכל תלמיד תהיה עמדת מחשב. כמו כן ילווה הקורס בתוכנות און ליין למסחר וללימוד.
עלות הקורס : 1900 ש"ח (כולל מע"מ). ניתן לפרוס ל 3 תשלומים.
תשלום ראשון: יש לשלם עד 7 ימים לפני מועד תחילת הקורס על מנת להבטיח מקום בקורס - מספר המקומות מוגבל. יתרת התשלומים בחודשים העוקבים. התשלום באמצעות כרטיס אשראי או צ'ק.

למפת הגעה למכללת מדייאטק לחץ כאן..

מייל לרישום וקבלת פרטים נוספים : mishpetan@sponser.co.il.