הכנסים של ספונסר - לאנשים שמבינים שוק ההון

כנסי ספונסר - המקום שבו חברות ציבוריות וגופים פיננסיים פוגשים קהל משקיעים פרטיים רחב ואיכותי

חברות שהשתתפו בכנסים

אנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה וליהנות מהניסיון רב השנים בשירותי הפקה ותוכן שיוסיפו ערך גם לכנס שלך.

להלן חלק מהחברות אשר השתתפו בכנסים של אתר ספונסר:

מנכ"לים ממליצים

 • "הצגתי בכנס ספונסר אשר התקיים במלון לאונרדו סיטי טאוור לפני מספר שבועות מול קהל של כ- 120 משקיעים פרטיים בגילאים 35 ועד 70 פלוס (רובם גברים). הכנס נתן לי היכרות עם ציבור אמיתי, פעיל בשוק ההון והזדמנות להציג בפניהם את החברה ולענות על שאלות בגובה העיניים ולא רק דרך דיווחים של החברה לבורסה. אני מודה לצוות ספונסר על הטיפול המסור לאורך כל הכנס והחשיפה הגבוהה באתר ובגלובס ואשמח כמובן להמשיך ולהציג בכנסים נוספים בעתיד".

  עוזי סופר, מנכ"ל בריינסוויי
 • "לפני מספר חודשים הצגתי בכנס ספונסר את חברת איתמר מדיקל בה אני משמש כמנכ"ל. הכנס היה מאורגן למופת עד הפרטים הקטנים. בכנס השתתפו חברות נוספות שהציגו ונכחו כמאה משקיעים פרטיים אשר הינם פעילים בשוק ההון ולפי רמת ההתעניינות והשאלות שנשאלתי, התרשמתי שמדובר במשקיעים שמכירים ומתעניינים בתחום הביומד"

  גלעד גליק, מנכ"ל איתמר מדיקל
 • "השתתפנו בכנס ספונסר בבית ציוני אמריקה בו נכחו מעל ל- 300 משקיעים פרטיים. הכנס היה מאורגן היטב עד לפרטים הקטנים וערוך באופן מקצועי ביותר על ידי צוות ספונסר. בכנס הוצגו תכנים מקצועיים ורמת המעורבות והשאלות של המשתתפים היתה גבוהה והצביעה על הבנה עמוקה של המשתתפים בשוק. מאפיין ייחודי נוסף של הכנס שבלט הוא העובדה שהכנס שודר גם בלייב באתר גלובס ובעקבות כך קיבלנו לא מעט פידבקים חיוביים ופניות מגולשים שצפו."

  אייל סגל, מנכ"ל תכלית תעודות סל

תאמו פגישה והכנס שלכם יוצא לדרך

יצירת קשר

 • ז'בוטינסקי 7, רמת גן
 • 03-5755123